هتل الوفت پالم جمیرا دبی

ALOFT PALM JUMEIRAH

معرفی و تصاویر

هتل الوفت پالم جمیرا دبی 

هتل الوفت پالم جمیرا دبی هتلی ۴ ستاره به نام هتل آلوفت پالم جمیرا دبی اشاره کرد. این هتل ۴ ستاره امکاناتی بیشتر از هتل ۴ ستاره دارد. به گونه ای که می توانید آن را با هتل های ۵ ستاره دبی مقایسه کنید. هتل الوفت پالم جمیرا دبی Aloft Palm Jumeirah هتلی با دو استخر در فضای باز و امکانات رفاهی عالی همانند ساحلی خصوصی، یکی از بهترین هتل های ۴ ستاره دبی شده است. بهترین و خوشمزه ترین غذاها را در رستوران های مختلف این هتل می توانید سفارش دهید.

اگر قصد خرید دارید، به راحتی با دسترسی به ایستگاه های مترو می توانید خود را به جاذبه هایی همانند برج خلیفه دبی و دبی مال برسانید. برای صبحانه می بایست، از قبل درخواست داده و البته اگر هزینه آن را بر روی هزینه اتاق پرداخت کرده باشید، رایگان برایتان سرو خواهد شد. تهویه مطبوع درون اتاق ها به همراه پرده های ضخیم شرایط مطلوبی را برای استراحت فراهم می آورد. برای رفتن به استخر می توانید از میز پذیرش هتل هر چه لازم دارید، خریداری کنید. همچنین فروشگاه هتل الوفت پالم جمیرا دبی نیز در دسترس است.

امکانات رفاهی که درون حمام ها قرار گرفته اند، اقامت تمیزی را برایتان فراهم نموده و البته پرده های ضخیم از ورود نور مزاحم به اتاق جلوگیری می کنند. حیوانات خانگی خود را به این هتل نمی توانید بیاورید. کارکنان هتل به ۱۲ زبان مختلف مانند زبان های عربی، فرانسوی، فیلیپینی، هندی، روسی و انگلیسی و بسیاری دیگر صحبت می کنند. ورود به هتل الوفت پالم جمیرا دبی، از ساعت ۳ بعد از ظهر به بعد می باشد و حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. کودکان زیر دو سال اقامتی رایگان دارند.

در هتل الوفت پالم جمیرا دبی برای افرادی که ناتوانی جسمی دارند، امکانات رفاهی و اقامتی مناسبی فراهم شده است منتها باید از قبل شرایط و نیازهای خود را به هتل اعلام نمایید. تهویه مطبوع و اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و در بعضی فضاهای عمومی هتل در دسترس است. خدمات فکس یا فتوکپی، مرکز تجاری و امکانات ملاقات های تجاری برای تاجران عالی است.

برای نمایش ها و فستیوال های دبی می توانید بلیط درخواست دهید. خدمات تبدیل ارز و تور و راهنما هم خواهید داشت. ترانسفر فرودگاهی، خدمات کالب و شبکه تلویزیون، یخچالی کوچک در اتاق، اتاق های به هم مرتبط، بطری آب معدنی رایگان، میز کار، دمپایی و خدمات شبانه روزی اتاق در آن واقع شده است.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
ساحل اختصاصی
سرویس حرم
صبحانه بوفه
نزدیک به ساحل
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
اتاق بازی برای کودکان
استخر روباز