هتل الخوری اگزکیوتیو دبی

AL KHOORY EXECUTIVE HOTEL AL WASL

معرفی و تصاویر

هتل الخوری اگزکیوتیو دبی

هتل الخوری اگزکیوتیو دبی در بخش مرکزی شهر دبی و در خیابان الوصل قرار دارد. این هتل تازه تاسیس یکی از بهترین هتل های سه ستاره ای می باشد که در قلب شهر دبی و درست در رو به روی بیمارستان ایرانیان قرار گرفته است تا دسترسی راحت و بسیار ایده آلی را به قسمت های تفریحی، دیدنی و همچنین تجاری شهر برای میهمانانش فراهم کند.

پارک جمیرا بیچ، دبی ورلد ترید سنتر، برج خلیفه، فروشگاه دبی مال، باغ وحش دبی و همچنین پارک آبی وایلد وادی از جمله مکان های مشهور دیدنی و تجاری شهر دبی هستند که در نزدیکی هتل الخوری اگزکیوتیو دبی، الوصل قرار دارند. این هتل با امکانات رفاهی متعدد خود، محل اقامت بسیار مناسبی برای میهمانان گردشگری است که قصد اقامت بسیار کوتاه و یا بیشتر داشته و در نظر دارند تا از بناهای دیدنی و فروشگاهی اطراف این منطقه دیدن نمایند.

سوئیت ها و اتاق های این مجموعه مجهز به امکانات رفاهی مدرنی نظیر تهویه مطبوع هوا، مینی بار و اینترنت بیسیم رایگان بوده و نیز تراس با چشم انداز شهر از جمله امکانات برخی از اتاق های ویژه تر در این هتل می باشد. میهمانان این مجموعه می توانند از غذاهای متنوعی نظیر صبحانه آمریکایی یا غذاهای بین المللی رستوران هتل که در تمامی ساعات از روز فعال می باشد، نوش جان کرده و همینطور به سلیقه خود از انواع اسنک و شیرینی های سرو شده در این محل میل کنند.

سایر خدمات ارائه شده در هتل الخوری اگزکیوتیو دبی شامل مرکز سلامتی با امکاناتی همچون باشگاه بدن سازی، سونا و اتاق بخار می شود. همچنین فرودگاه بین المللی دبی و مرکز برگزاری کنوانسیون و نمایشگاه های بین المللی این شهر در فاصله 15 دقیقه ای از ساختمان هتل قرار گرفته اند.

مشخصات