هتل ال بندر روتانا کریک دبی

Al Bandar Rotana-Dubai Creek

معرفی و تصاویر

هتل ال بندر رتانا دبی کریک با طراحی مدرن درحاشیه کریک دبی واقع شده است. این هتل پنج ستاره برای مسافرانی که قصد تجارت و تفریح در تور دبی را دارند، گزینه ای بسیار ایده آلی می باشد. در این هتل یک استخر روبازوجود دارد که در تمام فصل ها قابل استفاده بوده و صندلی هایی در کنار آن برای استراحت قرار گرفته است.

تمامی 190 اتاق وسوئیت هتل البندر روتانا دبی دارای مبلمان زیبا و جدیدترین امکانات می باشند که از جمله ی این امکانات میتوان به سیستم تهویه مطبوع هوا، سشوار، چای ساز، قهوه ساز، میز ناهارخوری، میز آرایش، کمد، گاوصندوق، وان و حمام اختصاصی اشاره کرد. هتل البندر روتانا دبی یک باشگاه مجهز با چشم انداز زیبای خلیج  دارد که هنگام ورزش کردن میتوانید از منظره آن لذت ببرید. 

5 رستوران موجود در این هتل با منوی فراوانی از انواع غذاهای بین المللی ازمیهمانان خود در فضای لوکس پذیرایی می کنند. هتل از فرودگاه بین‌‌المللی دبی کمتر از ۴ کیلومتر، از پل شناور دبی ۱.۳ کیلومتر، از مرکز خرید تواین تاورز ۱.۳ کیلومتر، از مرکز خرید جمیرا پلازا حدود ۷ کیلومتر و از آکواریوم دبی ۸ کیلومتر فاصله دارد. قیمت اتاق‌های این هتل نسبت به دیگر هتل‌های منطقه مقرون‌به‌صرفه‌تر است و اقامت در آن برای زوج‌ها گزینه‌ی خوبی به‌شمار می‌رود. میهمانان می توانند پس از یک روز گشتو گزار در شهر زیبای دبی از خدمات هتل استفاده کنند ولذت ببرند. 

مشخصات