هتل مرکور گرند دوحه

Mercure Grand Hotel Doha

معرفی و تصاویر

قطر یکی از کشورهایی است که شهرهای بسیار زیبایی دارد. یکی از این شهرها دوحه است که مناطق گردشگری زیبایی دارد. به دلیل مسافرات افراد زیادی از کشور‌های مختلف به این شهر، نیاز به مکان‌هایی برای استراحت و اقامت موقت مسافران است. هتل‌های زیادی در این شهر ساخته شده‌اند که امکانات خوبی دارند و برای آسایش و رفاه مسافران تلاش زیادی ‌می‌کنند.

یکی از هتل‌های دوحه، هتل مرکور گرند است که بسیار شیک و مجلل ساخته شده و امکانات زیاد آن، موجب رضایت مشتریان و مسافران شده است. این هتل دارای اتاق‌های زیادی است که ظرفیت‌های مختلفی دارند و شما با توجه به تعدادتان ‌می‌توانید اتاق مورد نظر خود را انتخاب کنید. این هتل به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری به شما خدمات ‌می‌دهد و ‌می‌توانید اتاق‌های آن را رزرو کنید. پذیرش این هتل به صورت 24ساعته انجام ‌می‌شود و اتاق‌ها در ساعت 14 عصر به شما تحویل داده ‌می‌شوند.

شما باید پس از اتمام اقامت خود در ساعت 12 ظهر اتاق خود را به هتل تحویل دهید و اگر به هر دلیلی تحویل شما به تاخیر بیفتد باید هزینه یک شب دیگر را بپردازید. پذیرش برای کودکان زیر سه سال به صورت رایگان و برای افراد بالای سه سال به صورت هزینه کامل انجام ‌می‌شود. این هتل دارای چهار ستاره است. هتل مرکور گرند دارای استخر رو باز و مکانی برای آفتاب گرفتن است. تراس‌های این هتل، دارای صندلی هستند تا شما بتوانید از هوای آزاد آنجا لذت ببرید.

شما ‌می‌توانید با تور‌ قطر به این کشور سفر کنید و برای اقامت و رزرو هتل قطر هتل مرکور گرند را انتخاب کنید. انتخاب این هتل سفر را برای شما لذت بخش‌تر ‌می‌کند و سفری بسیار مطلوب برای شما فراهم ‌می‌شود. این هتل بسیار بهداشتی و تمیز است و خدمه آن بسیار خوش برخورد هستند. تما‌می ‌خدمه این هتل آموزش دیده‌اند تا بهترین شرایط را برای شما فراهم کنند.

امکانات هتل مرکور گرند دوحه

این هتل از امکانات زیادی برخوردار است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، وجود صرافی در هتل است و شما برای تبدیل ارز خود ‌می‌توانید از آن استفاده کنید. وجود خود پرداز هم به شما کمک ‌می‌کند تا بتوانید به راحتی پول نقد داشته باشید. پذیرش این هتل به صورت 24 ساعته در خدمت شماست و یک مینی مارکت در هتل برای خرید‌های فوری شما وجود دارد. در این هتل اینترنت رایگان در تما‌می ‌بخش‌های آن وجود دارد و ‌می‌توانید در اوقات استراحت خود از اینترنت استفاده کنید و از فضای مجازی برای به اشتراک گذاشتن عکس‌های خود استفاده کنید.

شما ‌می‌توانید خانواده خود را از حالتان باخبر کنید و با آن‌ها تماس اینترنتی بگیرید. پارکینگ هتل مرکور گرند نیز به صورت رایگان برای امنیت بیشتر مسافران وجود دارد و ‌می‌توانید وسیله شخصی خود را در آن قرار دهید. این هتل برای معلولان نیز امکاناتی را فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی در آن اقامت داشته باشند. گاهی اوقات در این هتل، برنامه‌های زیادی برگزار ‌می‌شود که اگر به رشته هنر علاقه داشته باشید ‌می‌توانید از این برنامه‌ها دیدن فرمایید. این هتل چهار ستاره بسیار مدرن است و وجود استخر، تفریحی لذت بخش را برای شما فراهم ‌می‌کند. در اتاق‌های هتل حمام‌های مدرن وجود دارد. در این هتل سونا، جکوزی و باشگاه بدنسازی نیز برای ورزش، ساخته شده‌اند.

انواع اتاق‌های هتل مرکور گرند دوحه

در اتاق‌های هتل مرکور گرند دوحه مبلمان و دکوراسیون بسیار شیکی وجود دارد و از تهویه مطبوع برخوردار هستند. اتاق‌ها بسیار تمیز و بهداشتی هستند و به خصوص در دوران کرونا برای پیشگیری از شیوع این بیماری، به طور مرتب ضدعفونی انجام ‌می‌شود. این اتاق‌ها دارای تراس هستند و مساحت آن‌ها با توجه به نوع اتاق متفاوت است. این هتل دارای چهار نوع اتاق با امکانات و شرایط متفاوت ‌می‌باشد. در اتاق‌ها چای ساز برقی برای تهیه چای وجود دارد و سرویس‌های آن‌ها با تهویه بسیار خوبی ساخته شده‌اند.

در تما‌می ‌اتاق‌ها سیستم سرمایشی تعبیه شده است و به دلیل گرمای شدیدی که در این شهر وجود دارد، این هتل از بهترین سیستم سرمایشی استفاده کرده است. شما ‌می‌توانید در اتاق‌ها از سرویس مینی بار رایگان استفاده کنید و برای رفتن به اتاقتان از آسانسور استفاده کنید.

رستوران هتل مرکور گرند دوحه

این هتل دارای یک رستوران بزرگ و شیک است که از نظر بهداشتی دارای مجوز ‌می‌باشد. تما‌می ‌خدمه و آشپزان این رستوران با تجربه کاری فراوان در این رستوران استخدام شده‌اند. در این رستوران انواع غذاهای مدیترانه‌ای با بهترین مواد اولیه مرغوب تهیه ‌می‌شوند و در اختیار شما قرار ‌می‌گیرند. شما ‌می‌توانید هر سه وعده را در این رستوران و در زمان مشخصی میل نمایید. گارسون‌ها با اخلاق بسیار خوبی که دارند شما را در انتخاب غذا کمک ‌می‌کنند و از آنجایی که تنوع غذایی بسیار بالاست، شما ‌می‌توانید انواع غذا را در این رستوران تجربه کنید.

برای خرید و اطلاع از قیمت بلیط قطر به صفحه ” بلیط هواپیما قطر” وارد شوید.

موقعیت هتل مرکور گرند دوحه

موقعیت مکانی هتل مرکور گرند دوحه بسیار حائز اهمیت است و موسس این هتل به این نکته توجه زیادی داشته است. این هتل به صورتی در این شهر ساخته شده تا مسافران بتوانند به راحتی به مکان‌های دیدنی بروند. فاصله کم این هتل با مکان‌های مختلف موجب شده تا طرفداران زیادی پیدا کند و بسیار حائز اهمیت است. این هتل تا موزه ملی قطر فقط دو کیلومتر فاصله دارد که فاصله بسیار کمی ‌است. به شما پیشنهاد ‌می‌کنیم که حتما به این موزه دیدنی بروید. فاصله آن تا باغ وحش دوحه ده کیلومتر است.

کسانی که علاقه زیادی به خرید و مراکز تجاری دارند نیز ‌می‌توانند به مرکز تجاری باب الریان در فاصله هشت کیلومتری هتل مرکور گرند بروند. تا مرکز خرید گلف نیز هشت کیلومتر فاصله دارد که در آن ‌می‌توانید خرید‌های مختلف خود را انجام دهید. شما ‌می‌توانید از امکانات بی نظیر این هتل به بهترین نحو استفاده کنید. سفری خوش را برایتان آرزومندیم.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
صرافی
خودپرداز
پذیرش 24 ساعته
تهویه مطبوع
یخچال با مینی بار شارژ شده
استخر روباز
جکوزی
سالن بدنسازی
سونا
رستوران
تراس