هتل دیاموند کلیف پوکت | Diamond Cliff Hotel Phuket

شرح

هتل دیاموند کلیف پوکت | Diamond Cliff Hotel Phuket

هتل دیاموند کلیف پوکت از هتل هاي 5 ستاره جزيره پوكت در كشور تايلند ميباشد. اقامت در اين هتل تجربه ای بی نظیر از زیبایی و آرامش خیال ميباشد.
در هتل “دایموند کلیف پوکت” تنها 3 دقیقه پياده روي تا ساحل از نظر زماني فاصله دارد. باغ های زیبا و چشم نواز در اطراف اين هتل به تعدد دیده میشوند. چشم انداز این هتل رو به دریای زیبای “آندامان” و ساحل “کلیم” میباشد که تجربه ای بسیار به یاد ماندنی برای ميهمانان خود ميسازد. اين هتل دارای 5 سالن غذاخوری و 2 استخر میباشد.
هتل دیاموند کلیف پوکت حمل و نقل زمانبندی شده ای تا مرکز “پاتونگ” برای ميهمانان خود تدارک دیده شده است. اگر قصد رفتن به فرودگاه را داشته باشید، حدود 45 دقیقه با ماشین از نظر زمانی فاصله دارد. فروشگاه بزرگ “جونگ سیلون” نزدیک 2 کیلومتر با این هتل فاصله دارد.
اتاق های این هتل لذت بینظیر تماشای غروب آفتاب از بالکن های اختصاصی خود را برای میهمانان فراهم میکند. همه اتاق ها دارای کف چوبی، مینی بار، یخچال و تلوزیون با کانال های ماهواره ای میباشند.
انتخاب های شما در بخش غذا، بسیار متنوع میباشد. انواع غذا های بین المللی نظیر تایلندی، ژاپنی، اروپایی و غذاهای مخصوص دریایی در این هتل سرو میشوند. چای و شیرینی جات نیز در “کافه دریایی” برای شما ق دسترس میباشد.

مشخصات هتل

خدمات: BB

مشخصات تماس

تلفن: +۶۶ (۰) ۷۶۳۸ ۰۰۵۰
آدرس: ۲۸۴ Prabaramee Road, Patong, Kathu District, Phuket, ۸۳۱۵۰, Thailand

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

تورهای مرتبط