هتل کثدرال سوییت | Cathedral Suites Hotel

شرح

هتل کثدرال سوییت در شهر والنسیای کشور اسپانیا واقع شده است. این هتل از شهر هنر و علم کمتر از 3 کیلومتر فاصله دارد و در 50 متری کلیسای والنسیا است. نزدیک ترین فرودگاه به این هتل چهار ستاره، فرودگاه والنسیا است که حدود 8 کیلومتر از آن دور است.

تمامی اتاق‌ های این هتل دارای امکاناتی مانند اینترنت وای فای، تهویه مطبوع، تلویزیون با دسترسی به ماهواره، سیستم گرمایش، حمام خصوصی به همراه وسایل بهداشتی و آشپرخانه هستند. بهتر است بدانید که در این هتل امکان به همراه داشتن حیوان خانگی را ندارید. همچنین امکان صرف صبحانه در اتاق وجود دارد.

در این هتل اسپانیایی می‌توانید از امکاناتی مانند استخرهای روباز و سرپوشیده، جکوزی و… استفاده کنید. اگر با ماشین شخصی سفر می‌ کنید، می‌توانید از امکانات پارکینگ خصوصی استفاده کنید اما باید به ازای هر روز 15 یورو بپردازید. در صورت پرداخت هزینه‌ ی اضافی می‌توانید از ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید. مترجم های هتل کثدرال به زبان‌های ایتالیایی، انگلیسی، فیلیپنی، فرانسوی و اسپانیایی آماده‌ی سرویس‌ دهی به مهمانان هستند. در صورتی که نیاز به نگهداری از چمدان‌ هایتان دارید، این سرویس هم در این هتل چهار ستاره در اختیار شما است.

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
پذیرش 24 ساعته
سرگرمی های شبانه
صبحانه در اتاق
مترجم برای مهمانان خارجی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
سشوار
استخر روباز
استخر سر پوشیده
تراس
خدمات خانه‌داری

مشخصات تماس

تلفن: +۳۴ ۹۶۳ ۱۲ ۳۶ ۶۶
وب‌سایت
آدرس: Carrer dels Cabillers, ۳, ۴۶۰۰۳ València, Spain

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک