هتل بایکارا قونیه | Baykara Hotel

شرح

هتل بایکارا قونیه | Baykara Hotel

هتل بایکارا قونیه در فاصله ای کمتر از 1 کیلومتر از مسجد سلیمیه و موزه مولانا واقع شده است. بایکارا هتل 3 ستاره است که دارای امکانات خوبی میباشد. این هتل Wi-Fi رایگان و پارکینگ رایگان ارائه می کند. اتاقهای هتل تلویزیون ماهواره ای و تهویه مطبوع دارند و با مبلمان مدرن پوشیده شده اند. همه آنها دارای یک حمام اختصاصی با دوش و سشوار می باشند. در برخی از سوئیت های بزرگ، یک اتاق نشیمن جداگانه وجود دارد.

صبحانه بوفه به صورت روزانه عرضه میشود و شما می توانید انواع مختلفی از پنیر، زیتون و میوه ها را در میان صبحانه ها پیدا کنید. رستوران بوفه غذاهای سنتی را تهیه می کند. میز پذیرش 24 ساعته در دسترس است. خدمات اتاق نیز می تواند بنا به درخواست ارائه شود. کارکنان هتل می توانند به شما در ترتیب دادن سفر خود در شهر کمک کنند.

هتل بایکارا تنها 1 کیلومتر از موزه Ince Minare Stones و Streaks و مسجد علاءالدین فاصله دارد. فرودگاه قونیه در یک رانندگی 20 دقیقه ای است. این هتل بهترین امتیاز را از زوجهای جوان گرفته که این محل را مناسب سکونت دانسته اند. همچنین این هتل امتیاز بالایی برای نسبت ارزش پول پرداختی به خدمات دریافتی دارد.

 

مشخصات هتل

خدمات: BB

مشخصات تماس

آدرس: Sems-i Tebrizi Mahallesi Istanbul Cad No:۱۳۳, ۴۲۰۳۰ Konya, Turkey

موقعیت هتل

شهر: قونیه