هتل آپارتمان باراکارت | Barracart Apartments

شرح

هتل آپارتمان باراکارت در شهر والنسیای اسپانیا واقع شده است. این هتل آپارتمان تا نزدیکترین فرودگاه والنسیا 13 کیلومتر فاصله دارد. همچنین شهر هنر و علم در حدود دو کیلومتری این هتل آپارتمان است. با 12 دقیقه پیاده‌روی می‌توانید به ساحل Platja Del Cabanyal برسید.

تمامی واحدهای این هتل آپارتمان علاوه بر ضدا صدا بودن، دارای امکاناتی مانند اینترنت وای فای، تلویزیون، حمام خصوصی، و یک آشپزخانه مجهز هستند. آشپزخانه این هتل آپارتمان دارای تجهیزاتی مانند قهوه ساز و ماکروویو است. اگر در سفر حیوان خانگی‌تان را به همراه می‌برید، بهتر است بدانید که مسئولان این هتل‌ آپارتمان به شما اجازه‌ی ورود آن را نخواهد داد. اگر با ماشین شخصی سفر می‌کنید، می‌توانید از امکانات پارکینگ عمومیدر ازای پرداخت هزینه‌ی روزی 15 یورو استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که باید از قبل پارکینگ را رزرو کنید. همچنین انواع دیگری از پارکینگ در دسترس است.

در این هتل آپارتمان اسپانیایی می‌توانید از امکاناتی مانند خدمات خانه‌داری، سرگرمی‌های مناسب کودکان،  منطقه‌ی مخصوص سیگار کشیدن و… استفاده کنید. باراکارت برای مهمانانی که دارای معلولیت هستند، امکانات ویژه‌ای مانند ویلچر و سرویس بهداشتی با ارتفاع مناسب در نظر گرفته است. مترجم‌های این هتل آپارتمان به زبان‌ های انگلیسی، اسپانیایی، مجارستانی، فرانسوی و ایتالیایی آماده‌ی سرویس‌ دهی به مهمانان شهر والنسیا هستند. همچنین در صورت پرداخت هزینه‌ ی اضافی می‌ توانید از امکاناتی همچون ترانسفر فرودگاهی و سالن جلسات استفاده کنید. اگر در طی مدت اقامت، نیازی به استفاده از دستگاه فتوکپی یا فکس را دارید، این امکان نیز وجود دارد.

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
تالارهای چند منظوره
ترانسفر فرودگاهی
خدمات تور شهری و تفریحی
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
مترجم برای مهمانان خارجی
تهویه مطبوع

مشخصات تماس

تلفن: Carrer de la Barraca, ۷۹, ۴۶۰۱۱ València, Spain
ایمیل: book@barracart.com
وب‌سایت
آدرس: Carrer de la Barraca, ۷۹, ۴۶۰۱۱ València, Spain

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک