هتل نووتل سیلوم بانکوک

Novotel Fenix Silom Hotel Bangkok

معرفی و تصاویر

 

هتل نووتل سیلوم هتلی 4 ستاره یکی از شعبه های هتل های زنجیره ای نووتل میباشد که در بهترین منطقه تجاری شهر بانکوک قرار گرفته و توسط ساختمان های تجاری پر رونق، جواهر فروشی ها، غذاخوری ها و سالن های سرگرمی احاطه شده است. این هتل در میان اقامتگاههای بین المللی و خدمات سرویس دهی در رده هتل های تراز اول میباشد.

از امکانات این هتل که دارای 216 اتاق و سوئیت فوق العاده و شگفت انگیز میباشد، این است که همه اتاق ها بزرگ و مجهز به دکوراسیون مدرن همراه با استانداردهای بین المللی میباشد. همچنین این هتل به مرکز اداری و سالن کنفرانس هتل نیز مجهز میباشد و امکانات ورزشی و تفریحی این هتل برای میهمانان، سالن بدنسازی و استخر هتل میباشد.
رستوران اسکوئر تمام روز غذاهای بین المللی و تایلندی سرو میکند. داخل بوفه و همینطور کافه جم نیز آبمیوه و غذاهای سبکی به میهمانان ارائه میدهد.

شما میتوانید با وجود ترن های سریع السیر به بهترین مراکز خرید، بازارهای متعدد شبانه و جاذبه های محلی دسترسی پیدا کنید. گسترده ای از امکانات و بهترین موقعیت ها را در اختیار داشته باشید، هتل نووتل سلیوم بانکوک برای اقامت بسیار عالی و آرام در بانکوک مکانی مناسب و همچنین ایده آل شما میهمانان عزیز میباشد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع