هتل پرینس پالاس بانکوک

Prince Palace Hotel

معرفی و تصاویر

هتل پرینس پالاس بانکوک را  می توان در گروه زیباترین هتل های شهر بانکوک قرار داد که علاوه بر ظاهر زیبا دسترسی آسانی به جاذبه های این شهر نیز دارد. مجموعه دارای امکاناتی مانند استخر فضای باز و ۷ گزینه برای صرف غذا می باشد. 

امکانات هتل پرینس پالاس بانکوک

سرویس اتاق های هتل هر روز انجام می شود و لوازم مورد نیاز در اتاق قرار داده می شود. اگر بخواهید خدمات لازم برای خشک شویی و اتوشویی با هزینه اضافه توسط هتل انجام می شود. افرادی که با اهداف کاری به سفر رفته اند نیز می توانند از اتاق جلسات و خدمات آن استفاده کنند. پارکینگ رایگان و امن در هتل موجود است و نیازی به رزرو قبلی ندارد. ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع است.

مهمانان هتل می توانند ساعت ۱۲ ظهر تا نیمه شب چک این خود را انجام دهند و برای تحویل دادن اتاقشان از ۸ صبح تا ۱۲ ظهر زمان دارند. آن ها به زبان های انگلیسی وتایلندی پاسخگوی شما خواهند بود. در هتل امکاناتی از جمله تراس، استخر شنای فضای باز و سرپوشیده قرار دارد. با پرداخت هزینه اضافه می توانید از باشگاه بدنسازی، سونا و مرکز اسپا هتل پرینس پالاس بانکوک استفاده کنید.

 اینترنت رایگان بدون پرداخت هزینه در تمامی قسمت های هتل در دسترس می باشد. اتاقی های دارای اینترنت رایگان هستند. این اتاق ها دارای حمام شخصی، لوازی آرایشی بهداشتی رایگان، دمپایی، میز، تلوزیون متصل به شبکات جهانی، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، سشوار، حوله حمام، دوش و تخت اضافه ( در صورت در خواست) می باشند. چشم انداز همه اتاق رو به شهر است. 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
لابی
نمازخانه
تهویه مطبوع
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
استخر سر پوشیده
رستوران
کافی شاپ
تراس
ماهواره
روزنامه