هتل وست شاین باکو

West Shine Hotel

معرفی و تصاویر

هتل وست شاین باکو واقع در کشور جمهوری آذربایجان می باشد. در فاصله 1.4 کیلومتری از مرکز فرهنگی حیدر علی اف هتل وست با ارائه یک سالن ورزشی و مرکز سلامت و اسپا میزبان مسافران تور آذربایجان می باشد.

امکانات هتل وست شاین باکو

اتاق های هتل که با تلویزیون مجهز شده اند دارای حمام اختصاصی با دوش و سشوار و لوازم بهداشتی می باشند. همچنین تمامی این اتاق ها دارای میز کار نیز هستند.

صبحانه هتل وست هرروز بصورت بوفه و یا منو حلال سرو می شود. همچنین دیگر وعده های غذایی خود را نیز می توانید در رستوران هتل و از میان منو متفاوتی از غذاهای اروپایی و خاور میانه نوش جان کنید. تمام اطلاعات و راهنمایی های لازم را می توانید از کارکنان پذیرش هتل بخواهید. مسجد Taza Pir و کاخ Ismailiyya هر دو در فاصله 5 کیلومتری از هتل وست قرار گرفته اند.

وعده صبحانه در هتل وست شاین بصورت بوفه باز ارائه می‌گردد و رستوران هتل نیز برای سایر وعده‌های غذایی انواع غذاهای اروپایی و خاورمیانه‌ای را سرو می‌کند. جالب است بدانید فراورده‌های لبنی در این رستوران این هتل به رایگان ارائه می‌شوند. مهیمانان می توانند پس از یک روز گشتو گزار در شهر زیبای باکو از خدمات هتل استفاده کرده ولذت ببرند.

مشخصات

مشخصات تماس