هتل قفقاز ساحل باکو

QAFQAZ SAHIL BAKU

معرفی و تصاویر

هتل قفقاز ساحل باکو واقع در کشور جمهوری آذربایجان می باشد. هتل قفقاز چهار ستاره در کنار ساحل و مرکز شهر باکو سفید و در نزدیکی بلوار باکو قرار دارد و این امکان را برای همه مهمانان فراهم می کند و میزبان مسافران تور آذربایجان می باشد.

امکانات هتل قفقاز ساحل باکو

هتل قفقاز ساحل باکو تمام مهمانان را با کارکنان دوستانه و مودب و اتاق های سبک هنری دایکا، در میان بسیاری از خدمات متنوع دیگر، تحت تاثیر قرار می دهد. این هتل در کنار فدراسیون بوکس باکو قرار دارد این مجموعه شامل اتاق های آموزشی، اتاق های تئاتر، مرکز تناسب اندام و آبگرم، امکانات پزشکی، دکتر، سالن کنفرانس، کافه VIP، مربی می باشد که هتل را قادر می سازد هر دو رویداد ورزشی و پزشکی را برگزار نماید.

اتاق های هتل قفقاز ساحل باکو و رستوران ها در این ساختمان دایره ای که دارای یک نمای شیشه ای چشمگیر هستند، نمایش چشم انداز فوق العاده ای از ساحل دریای خزر و شهر باکو سفید را ارائه میدهند. تمام 104 اتاق لوکس طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که میزان رضایت برای همه مهمانان فراهم شده است. در صورت تمایل می توانید از مرکز تفریحی MegaFun که در 800 متری هتل در ساختمان Azure قرار دارد استفاده نمایید که البته بیشتر مناسب کودکان و نوجوانان است.

همچنین خرید سوغاتی از هایپر مارکت Neptun و غذا خوردن در رستوران Shah که در مجاورت همدیگر در 900 متری هتل در خیابان Necefqulu Refiyev قرار دارد توصیه می شود. رستوران سان ست در طبقه هفده هتل انواع غذاهای اروپایی و ملی را ارائه می دهد و چشم اندازی زیبا به ‏سوی دریا دارد. ‏

مشخصات

مشخصات تماس