هتل مترو سیتی باکو

METRO CITY HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل مترو سیتی باکو واقع در کشور آذربایجان می باشد. در هتل متروی سیتی ، در هر اتاق یک میز وجود دارد. برخی از اتاق های هتل Metro City با یک حمام خصوصی مجهز شده است همچنین اتاق ها دارای یک منظره هستند. در ادامه با ایلیا گشت همراه باشید.

معرفی شهر زیبای باکو

باکو پایتختی مدرن و در عین حال تاریخی است ، دیدنی های باکو بسیار زیاد هستند شهری که در همین نزدیکی ماست و تاریخ غنی و سازه های مدرنی دارد در قلب شهر ایچری شهر وجود دارد ، یک شهر تاریخی محصور شده که نشان از قدمت شهر می دهد. اینجا با کاخ شیروان شاه، برج دختر، معماری سنگی و رستوران‌ها و مغازه‌های سنتی‌اش مثل تکه‌ای از گذشته وسط باکوی مدرن است.

این شهر تاریخی، محصور میان دیوارهای کنگره‌دار در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده و هر سال هزاران توریست برای دیدنش به این شهر با تور آذربایجان سرازیر می‌شوند. آن طرف این دیوارها، چهره باکو مدرن و امروزی است؛ برج‌های ریز و درشت جای ساختمان‌های بتنی کمونیستی را می‌گیرند و معمارهای خوش‌فکر سازه‌های چشم‌نواز برای باکو طراحی می‌کنند. گشت و گذارتان میان دیدنی‌های باکو از شهر قدیم شروع می‌شود که آذری‌ها به آن ایچِری شهر می‌گویند. این بخش قلب تاریخی باکو است که میان دیوارهای کنگره‌دار محصور شده و قدمتش به قرن دوازدهم برمی‌گردد.

امکانات هتل مترو سیتی باکو 

هتل مترو سیتی باکو دارای یک وردربس می باشد. مهمانان می توانند از شاتل های فرودگاه، صندلی اداری 24 ساعته و خدمات پذیرایی استفاده کنند. بعد از یک روز شلوغ، هتل مترو سیتی باکو دارای یک استراحت و یک سونا برای استراحت است. صبحانه های قاره ای هر شبانه روز در محل اقامت قرار دارد.

مشخصات

مشخصات تماس