هتل آستین باکو

AUSTIN HOTEL BAKU

معرفی و تصاویر

هتل آستین باکو هتلی 4 ستاره در کشور جمهوری آذربایجان است و تنها ۱۰ دقیقه تا کاخ شیروان شاه فاصله دارد. این هتل از امکانات و موقعیت خوبی برخوردار است. بنابراین باید گفت که از موقعیت عالی برخوردار است. برای راحتی و آسایش بیشتر شما مسافران تحویل اتاق سریع انجام می شود و در زمان خروج نیز کار های مربوط به آن در مدت زمان کوتاهی انجم می گیرد.

خدمات و ویژگی های هتل آستین باکو

به دلیل نبود آسانسور اگر با پله مشکل دارید، اتاق خود را در طبقات بالا نگیرید. ورود حیوانات به هتل آستین باکو ممنوع بوده و امکانات شستشو مانند خشکشویی، اتوشویی و پرس شلوار نیازمند هزینه جداگانه خواهد بود. اگر از فروشگاه مواد غذایی خرید کنید، تحویل آن در اتاق رایگان است و ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه تا هتل مهیا خواهد بود. اینترنت رایگان وای فای و کابلی در همه اتاق ها و در فضای عمومی هتل در دسترس است.

اگر به دنبال بلیط وسایل حمل و نقل عمومی یا گشت های درون شهری هستید، به میز راهنمای گردشگری یا میز پذیرش مراجعه کنید. کارکنان هتل به ۳ زبان روسی، انگلیسی و آذربایجانی صحبت می کنند. ورود به هتل آستین باکو، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. اتاق کنفرانسی با متراژ ۲۰ متر مربع برای جلسات کاری و فضایی دارای تلویزیون، در نظر گرفته شده است.

از فروشگاه درون هتل می توانید سوغاتی های خود را خریداری کنید یا از استند روزنامه بخرید. استخر شنای سرپوشیده در داخل ساختمان، فضای مناسبی برای شنا می باشد. اگر به دنبال آرامش هستید، حتما به سونا بروید. در مرکز تناسب اندام با تجهیزات کامل ورزش کنید. می توانید به تورهای قایق سواری، صخره نوردی، اسنوبرد، گلف و اسکی بروید. برای این تفریحات به میز پذیرش هتل مراجعه کنید.

مشخصات

مشخصات تماس