هتل استوریا باکو

Astoria Hotel Baku

معرفی و تصاویر

هتل آستوریا باکو (Astoria Hotel) یک هتل چهار ستاره در باکو در کشور جمهوری آذربایجان است و تا مرکز شهر فقط 7 دقیقه از طریق رانندگی می باشد. ساحل دریای خزر 4 کیلومتر با هتل فاصله دارد. وسیله حمل و نقل به فرودگاه بین المللی حیدرعلی یف در صورت تقاضا فراهم خواهد شد. این هتل سالانه میزبان گردشگران تور آذربایجان زیادی می باشد.

امکانات هتل استوریا باکو

اتاقهای بزرگ مجهز به تهویه مطبوع در این هتل، دارای پوشش کف قالی و فضای داخلی به سبک کلاسیک هستند. در هر اتاق، یک تلوزیون صفحه تخت، یک مینی بار و یک حمام اختصاصی موجود می باشد.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند. میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.

هتل استوریا باکو دارای 108 اتاق می باشد. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد.در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.بعد از یک روز کاری و یا گردش در شهر سری به رستوران هتل زده ؛ از غذای خوشمزه آن میل کنید. هتل دارای 5 رستوران است که غذاهای آذربایجانی، اروپایی و بین المللی سرو می کند.

مهمانان هتل استوریا باکو می توانند از موسیقی زنده در رستوران جادی لذت برده و یا در فضای داخلی به سبک سنتی رستوران مقام اوکاغی به استراحت بپردازند. مرکز تناسب اندام هتل آستریا دارای سالن بدنسازی و یک زمین فوتبال است. امکانات اسپا شامل سونا، جکوزی، سالن زیبایی همراه با یک سولاریوم ، و انواع مختلف ماساژ می باشد. 

مشخصات

  • تعداد اتاق: ۱۰۸

مشخصات تماس