هتل آل استارز باکو

ALL STARS HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل آل استارز باکو یکی از هتل های چهار ستاره باکو می باشد. هتل آل استارز باکو یک هتل جدید است و موقعیت مکانی آن که در مرکز شهر است، هتل را منحصر به فرد می کند. چرا ما آن را به عنوان یک مرکز می نامیم: موقعیت مکانی این امکان را برای مهمانان تور آذربایجان فراهم می کند که از فرودگاه بین المللی حیدر علی اف به هتل ما برسند.

می توانید با پیاده روی به موزه ها یا مراکز فرهنگی مانند مرکز حیدر علی اف ، موزه هنر مدرن بروید. از هتل آل استارز باکو تا ایستگاه زیرزمینی Khatai تنها 900 متر است. برای رسیدن به شهر داون یا شهر قدیمی ، فقط با تاکسی 5 دقیقه طول خواهید کشید. در ادامه با ایلیا گشت همراه باشید.

امکانات هتل آل استارز باکو

همه اتاق ها دارای سیستم تهویه هوا، سشوار، تلویزیون ماهواره ای، حمام، اینترنت وای فای با سرعت بالا، کتری برقی، مجموعه چای و قهوه و مینی بار است. میهمانان می توانند از انواع نوشیدنی ها در بار هتل لذت ببرند. تئاتر اپرا و باله آذربایجان تا هتل آل 1.7 کیلومتر مسافت دارد، در حالی که فرمولا 1 گرند پریکس باکو 1.7 کیلومتر تا هتل فاصله است. نزدیکترین فرودگاه ، فرودگاه بین المللی حیدر علی اف می باشد ، که در فاصله 18 کیلومتری از هتل آل استارز باکو قرار دارد. شما میتوانید یک میز جلو 24 ساعته در این هتل پیدا کنید.

مشخصات

مشخصات تماس