هاستل بک پکرز وان | Backpackers Hostel

شرح

هاستل بک پکرز وان برای مسافران جوان با بودجه کم یک تجربه خوبی است. ما می خواهیم شما خود را در خانه خودتان احساس کنید. در ادامه به معرفی این هتل و خدماتش می پردازیم.

هاستل بک پکرز وان اینترنت بی سیم و تراس ارائه می دهد. هر اتاق با حمام مشترک در هر طبقه ارائه شده است. میز پذیرش 24 ساعته و آرایشگاه در این هتل وجود دارد. موزه وان 400 متر از هتل فاصله دارد. در حالی که تئاتر وان در 600 متری هتل قرار دارد. 

کارکنان می توانند بر اساس تجارب و ارتباطات در محل، در برنامه ریزی شما کمک کنند، اطلاعات زیادی در مورد منطقه ارائه می دهند. اقامت در این هتل شما را در قلب وان قرار می دهد، در عرض 10 دقیقه از مسجد وان قرار دارد. صندوق امانات و خدمات خشکشویی، کفش، پذیرش 24 ساعته و پارکینگ (با پرداخت هزینه) در محل در دسترس است. کارکنان هتل 2 زبان انگلیسی و ترکی مسلط هستند.

آشپزخانه مشترک و کتابخانه در هتل بک پکرز وان ارائه می شود. همچنین شاتل فرودگاهی عرضه می شود. ایستگاه اتوبوس در 2 کیلومتری هتل و قلعه وان در 4 کیلومتری هتل قرار دارد. از جاذبه های گردشگری کوه ارک داغی در 4 کیلومتری و Van Gölü در 8 کیلومتری هتل قرار دارد.

مشخصات هتل

خدمات: OR

امکانات هتل

استقبال فرودگاه
اینترنت بی سیم
آرایشگاه زنانه
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
حمل چمدان به اتاق و بالعکس
خدمات تور شهری و تفریحی
خشکشویی
پذیرش 24 ساعته
کافی نت
لابی
نزدیک به ساحل
نزدیک به فرودگاه
تهویه مطبوع
کمد دیواری همراه با جا لباسی
سنسورهای دود یاب/ضد حریق
کتابخانه داخل اتاق
تراس

مشخصات تماس

تلفن: +۹۰ ۴۳۲ ۲۱۵ ۵۹ ۹۷
آدرس: Bahçıvan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Uzun Sokak No: ۶/۱ İpekyolu Merkez، ۶۵۰۰۰ Van، Turkey

موقعیت هتل

شهر: وان | Van

دیدنی‌های نزدیک