هتل آپارتمان داون تاون والنسیا | Apartments Downtown Valencia

شرح

هتل آپارتمان داون تاون والنسیا در شهر والنسیای کشور اسپانیا واقع شده است. این هتل آپارتمان از مرکز خرید شهر والنسیا 1.6 کیلومتر فاصله دارد. به طور کلی هتل آپارتمان داون تاون تا اماکن توریستی و دیدنی شهر کمتر از یک کیلومتر فاصله دارد. به عنوان مثال کلیسای Saint Nicolás در فاصله‌ ی حدود 400 متری از این هتل آپارتمان قرار دارد. این هتل آپارتمان براساس نظرسنجی یکی از بهترین انتخاب ها برای زوج های جوان است.

تمامی اتاق‌های این هتل آپارتمان دارای امکاناتی مانند اینترنت وای فای، تلویزیون، حمام خصوصی همراه با وسایل بهداشتی رایگان، سشوار،و میز نهارخوری هستند. این هتل آپارتمان دارای آشپزخانه خصوصی که دارای تجهیزاتی مانند ماشین ظرفشویی، یخچال، ماکروویو و چای/قهوه ساز است. اگر در سفر حیوان خانگی‌تان را به همراه می‌برید، بهتر است بدانید که هتل‌ آپارتمان به شما اجازه‌ی ورود آن را خواهد داد اما ممکن است از شما هزینه‌ی اضافی دریافت کند. اگر با ماشین شخصی سفر می‌کنید، می‌توانید از امکانات پارکینگ خصوصی در ازای پرداخت هزینه‌ی روزانه 20 یورو استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که باید از قبل پارکینگ را رزرو کنید.

در این هتل آپارتمان می‌توانید از امکانات دیگری مانند تهویه مطبوع، سیستم گرمایش، آب معدنی و آسانسور هم استفاده کنید. مترجم‌ های داون تاون به زبان‌ های انگلیسی، اسپانیایی و آلمانی آماده‌ی سرویس‌ دهی به مهمانان شهر والنسیا هستند. همچنین در صورت پرداخت هزینه‌ ی اضافی می‌ توانید از امکاناتی همچون ترانسفر فرودگاهی، سرویس حمل و نقل در شهر، استند کت و شلوار و خدمات خانه‌داری استفاده کنید. همچنین در این هتل آپارتمان برای کودکان امکانات تفریحی مانند کتاب، دی وی دی، مویک، پازل و بازی فکری در نظر گرفته شده است.

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
خدمات تور شهری و تفریحی
پذیرش 24 ساعته
مترجم برای مهمانان خارجی
تهویه مطبوع
خدمات خانه‌داری

مشخصات تماس

تلفن: +۳۴ ۶۴۵ ۴۶ ۳۱ ۸۸
وب‌سایت
آدرس: Carrer de l'Àngel Custodi, ۷, ۴۶۰۰۳ València, Spain

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک