هتل آگلی آرتیستی ونیز | Hotel Agli Artisti

شرح

هتل آگلی آرتیستی ونیز در فاصله ای نزدیک به ایستگاه راه آهن “سانتا لوسیا” ونیز ، در کوچه ای خلوت و قدیمی و آرام واقع شده است.
قبل از تحویل گرفتن اتاق مبلغ 3 یورو بابت یک شب اقامت ، مالیات پرداخت کردیم. اتاقی که به ما تحویل داده شده در ساختمان کناری هتل ، در انتهای راهروی طبقه چهارم قرار داشت. ساختمان فاقد آسانسور بود که از این بابت واقعا آزاردهنده بود. قفل اتاق با کلید معمولی باز می شد.
تجهیزات و وسایل اتاق شامل کولر و وسیله گرمایش ،تلویزیون، کمد، سیف باکس ،حمام، سرویس بهداشتی با دو کاسه توالت مجزا برای اجابت مزاج و طهارت با آب لوله کشی ،شامپو و صابون، حوله و وای فای رایگان بود. وسایلی که معمولا اکثر هتل ها دارند ولی در این هتل وجود نداشت شامل یخچال و کتری برقی بود. در لابی هتل، رستوران کوچکی قرار داشت و کسانی که اتاق را با صبحانه رزرو کرده بودند ، میتوانستند از این رستوران استفاده کنند. البته کسانی که نیاز به آب جوش داشته باشند میتوانند به رایگان ، از دستگاه آب جوشی که در رستوران هتل قرار دارد استفاده کنند. هتل فاقد انبار برای به امانت گذاشتن چمدان می باشد ولی در صورت تقاضا برای به امانت گذاشتن چمدان ، آنها را در گوشه ای از راهروی لابی در زیر پله قرار می دهند که نمی تواند فضای مطمئنی برای نگهداری آنها باشد. 

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
آسانسور
آلارم بیدار باش
برق اضطراری
پارکینگ
حمام ترک
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
صبحانه در اتاق
ناهار در اتاق
شام در اتاق
صندوق امانات
لابی
خدمات لابی
تهویه مطبوع
سشوار
رستوران
رستوران سنتی
کافه سنتی
کافی شاپ
ناهار یا شام بوفه
تراس
روزنامه

مشخصات تماس

تلفن: +۳۹ ۰۴۱ ۵۲۳ ۰۹۷۱
وب‌سایت
آدرس: Calle Priuli dei Cavaletti, ۹۹/c, ۳۰۱۲۱ Venezia VE, Italy

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا

دیدنی‌های نزدیک