عالی ترین خیابان های خرید جهان

در گزارش امروز ایلیاگشت قصد داریم ت شما را به عالعالی ترین خیابان های خرید جهان ببریم و کمی دلتان را آب کنیم. زیرا رفتن به مراکز خرید جزو لذتبخش ترین اوقاتی است که می توان در سفر گذراند. همه گردشگران از ابتدای سفر در تکاپوی پیدا کردن بهترین مراکز و خیابان های معروف خرید در مقاصد خود هستند. پس در ادامه با بهترین های خرید همراه ما باشید. در شهرهای بزرگ مد و فشن در دنیا، اغلب خیابان‌هایی برای تمرکز برندها در نظر گرفته شده است که این خیابان‌ها به بهترین خیابان‌های خرید در دنیا تبدیل شده‌اند.

خیابان سرانو مادرید

خیابان کایه سرانو در میان دیگر خیابان‌های معروف خرید در دنیا شهرت کمتری دارد و در ثروتمندترین منطقه‌ی شهر مادرید واقع شده است. این خیابان که یکی از گران‌ترین خیابان‌های اروپا و اسپانیا بوده و میزبان اغلب برندهای بین‌المللی دنیا نیز است.

خیابان استروگت کپنهاگ

این خیابان که بلندترین خیابان پیاده‌روی خرید است، یکی از شگفتی‌های شهری دنیا هم محسوب می‌شود. در کنار مغازه‌های لوکس با قیمت‌های سرسام‌آور، افراد می‌توانند از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معمولی هم برای خرید استفاده کنند.

عالی ترین خیابان های خرید

خیابان پی.سی. هافسترت آمستردام

آمستردام شهری عابر پیاده‌پسند که برخی از دوست‌داشتنی‌ترین تجربه‌های خرید را به بازدیدکنندگانش هدیه می‌دهد. بهترین مغازه‌ها در این خیابان کوچک قرار گرفته‌اند، جایی که بهترین و گران‌ترین آپارتمان‌های شهر را هم در خود جای داده است. خیابان پی.سی. هافسترت آمستردام، یکی از عالی ترین خیابان های خرید جهان به شمار می رود.

خیابان گینزا توکیو

گینزا یک خیابان نیست و یک منطقه‌ی ویژه‌ی خرید است که شامل هشت بلوک می‌شود. اینجا آخرین مد توکیو به نمایش در می‌آید. گینزا را به فروشگاه‌های زنجیره‌ای سطح بالا، مغازه‌های لوکس و ویترین‌های بسیار زیبایش می‌شناسند.

عالی ترین خیابان های خرید

خیابان مونتناپولئونه میلان

این خیابان بهشت مد بوده و خیابان اصلی در منطقه‌ی خرید یکی از بزرگ‌ترین شهرهای مد دنیا است. تمام طراحان برتر ایتالیایی و غیر ایتالیایی در این خیابان حضور دارند. دفتر مرکزی بسیاری از برندهای برتر دنیا نیز در این خیابان قرار دارد.

خیابان بنهافشتراسی زوریخ

اطراف این خیابان سه لاینه پر از بوتیک‌های برندهای مشهور دنیا و البته ساعت‌های سویسی است. برای پیاده‌روی بسیار مناسب بوده و یکی ازلوکس‌ترین و مشهورترین شیرینی‌فروشی‌های دنیا با نام کونفیشری اسپرونگلی را در خود جای داده است.

خیابان مونتین پاریس

این خیابان خانه‌ی لوکس‌ترین بوتیک‌های پاریس است، اینجا همان جایی است که با دیدنش می‌توانید به این واقعیت که پایتخت فرانسه کانون استایل است پی ببرید.

عالی ترین خیابان های خرید

خیابان باند لندن

این خیابان که از پیکادیلی شروع می‌شود و تا خیابان آکسفورد ادامه دارد، شلوغ‌ترین بلوار اروپا است. در این خیابان گران‌ترین برندهای قاره حضور دارند و اگر توان خرید این محصولات را ندارید می‌توانید حداقل از ویترین‌بینی لذت ببرید. یک مایل آنورتر هم خیابان مد و فشن اسلون واقع شده است و یکی از عالی ترین خیابان های خرید جهان محسوب می شود.

خیابان پنجم نیویورک

با اینکه تازگی‌ها با حضور مراکز خریدی چون دیزنی استور، ابرکرامبی، فیچ و H&M از حالت اصیل خود خارج شده است، خیابان پنجم هنوز هم بهترین خیابان مختص خرید نیویورک است.
این خیابان هنوز هم خانه‌ی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بوتیک برندهای مشهور و ویترین‌های حیرت‌انگیز به ویژه در زمان کریسمس است.

 

کلمه‌های کلیدی: