همه به قصد خودکشی به این جنگل می آیند

در گزارش امروز قصد داریم شما را با جنگلی در ژاپن آشنا کنیم که هر کس قصد خودکشی دارد به آنجا میرود. این جنگل به ایده آل ترین مکان برای مردن معروف می باشد.

جنگل آئوکیگاهارا

جنگل آئوکیگاهارا ژاپن

 جالب است بدانید اینجا به عنوان دومین مکان مرگبار بعد از پل گلدن گیت شناخته می شود.

این مکان مخوف هم اکنون به یک جاذبه گردشگری ترسناک در ژاپن تبدیل شده و سالانه گردشگران زیادی به این مکان می روند تا اشیا و وسایل ترسناک باقی مانده از اجساد را ببینند.

جنگل آئوکیگاهارا

افرادی که در ژاپن کارهای ماورایی می کنند بر این باور هستند که خودکشی هایی که در این جنگل صورت گرفته به درختان آن نفوز کرده و باعث این شده است که فعالیت های ماوراء الطبیعه زیادی صورت بگیرد و به این صورت کاری کند که هر کسی که به این جنگل می رود، دیگر نتواند از آنجا خارج شود.

جنگل آئوکیگاهارا

همین جنگل آئوکیگاهارا از دهه ۱۹۵۰ تاکنون، محل خودکشی دست کم ۵۰۰ نفر بوده است. تحقیقات نشان داده است که در ماه مارس، یعنی در پایان سال مالی در ژاپن، خودکشی‌ها افزایش یافته است.

جنگل آئوکیگاهارا

دلیل خودکشی در جنگل آئوکیگاهارا

مردم محلی این منطقه بر این باورند که می توانند سه نوع از بازدیدکنندگان را همواره ببینند که به جنگل می آیند: طبیعت گردانی که می خواهند نمای زیبایی از کوه فوجی داشته باشند، ماجراجویانی که دلشان کمی ترس و دلهره می خواهد و افراد دیگری که برنامه خود کشی دارند و  برای ترک جنگل هیچ برنامه ای ندارند.

اما چیزی که باعث می شود که افراد در این جنگل خودکشی کنند، به دلیل تراکم بسیار بالای درختان است و حیات‌وحش به ندرت در آن وجود دارد. انبوه درختان نزدیک به هم، مانع رسیدن نور خورشید و باد می‌شود و تمام این عوامل در کنار هم، فضایی تاریک، بسیار ساکت، آرام و کمی ترسناک به وجود می‌آورد که مناسب برای افرادی است که قصد خودکشی دارند.

جنگل آئوکیگاهارا

نکته جالب این داستان این است که پلیس محلی تابلوهایی نصب کرده است با عناوینی نظیر «زندگی هدیه‌ای با ارزش از طرف پدر و مادر شما است»، «یک‌بار دیگر به پدر و مادر، خواهر و برادر، همسر و فرزندان خود بیندیشید.» یا «لطفا قبل از این که تصمیم به خودکشی بگیرید، با پلیس مشورت کنید.» تا شاید بتواند این افراد را منصرف کند.

جنگل آئوکیگاهارا

منبع مطلب : atlasobscura.com

کلمه‌های کلیدی: