تور انگلستان

درباره هتل

تور انگلستان

انگلستان ، کشور "سبز و آرام" که از کودکی با تماشای فیلم های آن، هزاران رویا در ذهن خود می بافتیم. تماشای مناظر بکر، قدم زدن در خیابان های لندن، گردش در قلعه های افسانه ای یا حتی سواحل بی نظیری که بارها جوایز مختلفی برنده شده اند، پکیج کاملی برای کسانی است که تور انگلستان را انتخاب می کنند. با تور انگلستان، نه تنها از اماکن مرموز قدیمی آن بازدید کرده و در دل تاریخ، کاوش می کنید، بلکه مناظری طبیعی نیز محصورتان کرده و هوش از سرتان می پراند. انگلستان می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای اولین سفر خارجی باشد چراکه کمتر کسی زبان مردم آن را نمی شناسد.

چرا تور انگلستان را انتخاب کنیم؟

انگلستان کشوری توسعه یافته و هزینه سفر به آن زیاد است. با این حال دلایل بسیاری برای انتخاب تور انگلستان وجود دارد.

 • نوار های ساحلی بی نظیر
 • سرزمینی بهشتی برای علاقه مندان به هنر
 • زنده و جاری بودن تاریخ در تمام گوشه و کنار کشور
 • دریاچه های شگفت انگیز
 • مردمی که به زیبایی سنن خود را اجرا می کنند
 چرا تور انگلستان را انتخاب کنیم؟

مناظر طبیعی نفس گیر انگلستان

سون سیسترز

اگر می خواهید تصویری رویایی، درست شبیه کارتون های انگلیسی را ببینید، راهی پارک ملی "ساوت دان" شده و به سمت رودخانه "کاکمر" بروید. رنگ سفید هفت تپه گچی که چون دیواره ای در کنار رودخانه قرار دارند، در میان قاب نگاه تان مثل کوهی از الماس می درخشند. این ۷ تپه کوچک و بزرگ، طبیعی بوده و با فرسایش ایجاد شده است.

اسکافل پیکه

کوه های اسکافل پیکه یکی از آن جاهایی است که با تماشایش، تا آخر عمر خاطراتش را تعریف می کنید. بلند ترین کوه اسکافل پیکه در حدود ۱۰۰۰ متر ارتفاع داشته و مرتفع ترین نقطه در انگلستان نیز هست. کوه هایی که تنوع رنگی گیاهان وحشی، رنگ های عجیبی به آن ها زده و گردشگران را به حیرت می اندازند.

ویناتس پس

طبیعت انگلستان برای کوله گرد ها، بهشتی بی نظیر است. ویناتس پس نیز یکی از جاهایی است که نباید در تور انگلستان از دست بدهید. کوه های آهکی و صخره های عظیم الجثه ای که انگار دل کوه را شکافته و به هر جهتی سر بر آورده اند، حسابی شما را مات خود خواهند کرد. ویناتس پس یکی از بهترین مسیر های طبیعت گردی انگلستان است.

کانیستون واتر

اگر با دیدن آنشرلی، محو دریاچه روستای محل زندگی اش می شدید، خبر واقعی بودن این دریاچه، حتما خوش حال تان می کند. درست در دل منطقه "لِیک" دریاچه ای را می بینید که با درختان زیاد اطرافش، نقطه ای بکر و خلوت است. برای گذراندن رویایی ترین گردش، به کنار دریاچه رفته و اگر شناگر خوبی هستید، از شنا غافل نشوید.

دِردل دور

طاقی صخره ای که ساحل سرخ و دریای فیروزه ای را به هم متصل کرده و به علت دور دست بودنش، محلی جذاب برای پیک نیکی به یاد ماندنی است. شب هنگام آتشی روشن کرده و بالای طاق دردل دور بنشینید. درست همان موقع که زیر درخشش ماه، در آسمان بی کران غرق شده اید، گوش تان از صدای امواج کوچک، پر می شود.

صخره های بیرهام

صخره های عجیب و معروف بیرهام که هر توریستی را به دشت "یورکشیر" می کشاند. عجیب است که صخره هایی به ارتفاع ۱۰ متر، روی نقاط صقل کوچکی قرار گرفته و هرگز واژگون نمی شوند. قدم زدن در دشت های سرسبز یورکشیر و تماشای صخره های بیرهام، پیشنهادی است که به تمام مسافران تور انگلستان داده می شود. این صخره ها توسط سازمان گردشگری انگلستان تحت حفاظت هستند.

مالهام کُو

مالهام کو صخره ای عظیم که است که توسط آبشاری بزرگ در عصر یخبندان تشکیل شده است. طرفداران فیلم های هری پاتر نیز اگر باهوش باشند، مالهام کو را در این فیلم دیده اند. این صخره سنگی بزرگ، یکی از جذاب ترین نقاط گردشگری در تور انگلستان و انتخاب مناسبی برای طبیعت گردی است.

اماکن تاریخی مرموزی که هیچ توریستی نباید از دست بدهد

انگلستان تاریخی غنی دارد و همواره پادشاهان بزرگی سکان هدایت آن را به دست داشته که نامشان در تاریخ ثبت شده است. تاریخ در شهر های انگلستان، زنده است. به طوری که با بیرون آمدن از یک مرکز خرید بزرگ و مدرن، با یک ساختمان تاریخی مواجه می شوید. بعضی از ابنیه تاریخی نیز در طبیعت قرار دارند و پای شما را به گردش در کشور سبز می کشانند.

استون هنج

معروف ترین بنای تاریخی در انگلستان که هنوز هم راز آن کشف نشده، استون هنج است. تخته سنگ هایی غول آسا که کنار هم قرار گرفته و از نظر مورخان، بین ۵۰۰۰ تا ۶۵۰۰ سال قدمت دارند و به عصر برنز برمی گردند. در هنگام بازدید از استون هنج، تنها نباشید. گردش دست جمعی خوش آیند تر است.

بیگ بن و برج الیزابت

بیگ بن، سومین ساعت بزرگ ایستاده جهان و معروف ترین آن ها است. برجی که این ساعت را حفظ می کند، برج الیزابت بوده و عوام، آن را برج ساعت می نامند. برج الیزابت در اواخر قرن ۱۹ ساخته شده و امروز یکی از محبوب ترین نقاط گردشگری در لندن هست.

کاخ باکینگهام

بدون شک، باکینگهام یکی از زیبا ترین کاخ های سلطنتی در جهان امروز است. کاخی که از ابتدای قرن ۱۸، محل زندگی دوک باکینگهام و اکنون خاندان سلطنتی انگستان در آن سکونت دارند. این کاخ برای گردشگران آزاد بوده و سالانه هزاران نفر از آن بازدید می کنند. با این حال واضح است که گردشگران اجازه بازدید از تمام ۷۷۵ اتاق آن را ندارند.

پل لندن

پل شگفت انگیزی که مهندسان معمار، آن را طی ۸ سال ساخته و یکی از مهم ترین دلایل توسعه لندن به شمار می رود. بنای این پل متعلق به قرن ۱۹ بوده و متحرک بودن آن، اجازه عبور کشتی ها را در رودخانه تایمز می دهد.

سایر نقاط گردشگری در تور انگلستان

سایر نقاط گردشگری در تور انگلستان

در این کشور، به هر جا که نگاه کنیم، جاذبه ای منحصر به فرد را می بینیم. در ادامه، تعدادی از آن ها را نام می بریم.

 • چشم لندن و شهربازی منحصر به فرد انگلستان
 • دانشگاه تاریخی کمبریج
 • صخره بزرگ چدار جرج
 • جزیره نیدلز
 • غار کپینگ گیل
 • آبشار های فورس

بهترین فصل برای تور انگلستان

بهترین زمان سفر به انگلستان، ماه های جولای و آگوست است. در این زمان، شاهد کمترین میزان بارش در انگلستان هستید و می توانید با فراغ بال، از سفرتان لذت ببرید. همچنین هزینه اقامت و ورودی اماکن دیدنی در این زمان، افزایش می یابد.

با این حال ماه های می تا ژوئن و سپتامبر نیز هوا فوق العاده بوده و هزینه ها به گرانی فصل پر سفر نیست. در بهار از زنده شدن طبیعت، غرق حیرت و در پاییز، محسور جلوه گری رنگ های طلایی و سرخ درختان می شوید.

فستیوال های بی نظیر بریتانیا

همانطور که می دانید، انگلیس مردم شادی دارد و فستیوال های بسیاری در این کشور برگزار می گردد. در هنگاه برنامه ریزی برای تور انگلستان، به تاریخ برگزاری فستیوال های معروف توجه کرده و دست کم در یکی از آن ها شرکت کنید.

 • کارناوال ناتینگ هیل در لندن
 • هوگمانی در ادینبورو
 • دیوالی در لستر
 • رابین هود در جنگل شروود
 • رژه غرور در برایتون
 • مجموعه جشنواره های ادینبورو فرینج
 • اوبی اوس در کورنوال
 • جشن سال نو چینی در لیورپول
 • مسابقات قایق سواری در فوئی و پلروان
 • شب آتش بزرگ در لوئیس
 • فستیوال بزرگ رودخانه تیمز
 • سه شنبه پیش از چهار شنبه توبه

Tour of England

نتیجه گیری

هنگام بازگشت از تور انگلستان، حتما چند سوغاتی محبوب این کشور را بخرید. چای، شکلات، محصولات یونیون جک، اشیاء عتیقه و قدیمی، خرس پدینگتون و همچنین محصولات آرایشی و بهداشتی یا پوشاک برند این کشور، از سایر سوغاتی های پر طرفدار در انگلستان هستند.

دیدنی‌ها

نوشته‌ها

شهرها