وورونژ | Voronezh

مشخصات شاخص

جمعیت: ۸۴۰۷۰۰ نفر
پیش شماره تلفن: ‎(+۷)۴۷۳۲
ساعت:

شرح

وورونژ یکی از شهرستان های بزرگ در روسیه، در پایان قرن شانزدهم تاسیس شده است. این خانه را به بیش از یک میلیون نفر است. این شهرستان به شدت در طول جنگ جهانی دوم آسیب دیده بود، به ویژه، معماری آن است. با این حال، در مرکز تاریخی است که هنوز هم چیزهای زیادی برای دیدن گردشگران کنجکاو وجود دارد.

بسیاری از جاذبه های جالب می توانید مهمانان نشان منطقه Leninsky. وورونژ ، به طور کلی، کاملا شهرستان زیبا، ظاهر معماری است که با ساختمان از دوره ها و سبک های مختلف ارائه شده است.

معماری 

شهرستان با شکوه در 1586 تاسیس شد. از آن زمان، هیچ یک از ساختمان حفظ نشده است.  وورونژ نظر گرفته شده است از قدیمی ترین ساخت و ساز مجتمع از این فرض (دریایی) کلیسا، که به قرن هفدهم باز می گردد. Savostyanova خانه قدیمی ترین ساختمان 3 طبقه در شهرستان است.

اما باقی می ماند دهها آثار معماری نوزدهم وجود دارد – اوایل قرن XX. این ویلاهای خصوصی، مسکونی و خانه های عمومی است. باروک، کلاسیک، امپراتوری و سازه – آثار از تمام این سبک های معماری دارای ورونژ. مرکز شهرستان ساخته شده است و غنی زیبا ساختمان ها، پر اب و تاب و متعدد در سبک نئوکلاسیسم استالینیستی.

اداری، شهرستان به 6 منطقه تقسیم. این قطار، چپ بانک، مرکزی، کمینترن، اتحاد جماهیر شوروی و منطقه Leninsky. ورونژ مدرن نیز در درون مرزهای آن شامل تعدادی از روستاها و دهکده ها، که قبلا وضعیت شهرک مستقل بود.

جاذبه های اصلی منطقه LENINSKY

Leninsky منطقه – کوچکترین در منطقه ورونژ. این اشغال کل 1853 هکتار است. از لحاظ جغرافیایی، تقریبا با مرکز تاریخی در شهرستان منطبق است. بسیاری از آثار معماری و مکان های فرهنگی وجود دارد.

در منطقه Leninsky به موزه در شهرستان، یک سیرک، خانه اپرا، “گورستان ادبی« قبر شاعر Alekseya Koltsova، گورستان یهودیان از قرن نوزدهم و جاذبه های دیگر. بسیاری از گردشگران و بازدید کنندگان را به خود جلب شده توسط مجتمع یادبود “Chizhovski پل.” آثار تاریخی اصلی معماری منطقه باید شامل کلیسا دریایی (قرن XVII) ساختمان VGASU (وسط قرن بیستم)، معاد کلیسا (قرن هجدهم).

مرکز ترکیبی خاص از منطقه میدان لنین است. ورونژ اشاره در اینجا تعطیلات سال نو، و حوادث دیگر. این منطقه ساخته شده است تا به طور عمده از ساختمان ها از قرن گذشته است.

میدان لنین

میدان اصلی این شهرستان از جمله نام و نام است که همیشه چنین نیست. در ابتدا آن را اسب (در قرن نوزدهم) نامیده می شد. در اینجا در واقع تا سال 1880 اسب تجارت. بعد بازار اسب نقل مکان کرد به مکان های مختلف، به طوری که منطقه شناخته شده در حال حاضر Starokon شد.

در عکس زیر شما می توانید ببینید که چگونه آن را در اوایل قرن بیستم بود. میدان لنین – در سال 1956، این بخش از شهرستان نام جدید خود را است.

این شهر همانطور که در بالا ذکر شد، به شدت در طول جنگ جهانی دوم آسیب دیده بود. بنابراین، بخش مرکزی است که عمدتا ساختمان در نیمه دوم قرن بیستم ساخته شده است. در محل جنگ زده آجر خانه های قدیمی با ستون ها و برج های جدید رشد کرد. بدون استثنا در این زمینه و میدان لنین. ورونژ دارای پیچیده معماری زیبا در سبک امپراتوری استالین. و دقیقا در این منطقه است.

در این مرحله آن همگرا چند شریان مهم شهری: خیابان انقلاب، خیابان کیروف، Stankevich و Kardashov. این منطقه با دو بناهای تاریخی تزئین: VI لنین و AV Koltsov. سنگ مرمر مجسمه نیم تنه از شاعر روسی Alekseyu Koltsovu در همان پارک به عنوان اوایل 1868 افتتاح شد.