سوماترا | Sumatra

مشخصات شاخص

کشور: اندونزی
جمعیت: ۵۰,۱۸۰,۰۰۰
پیش شماره تلفن: ۶۲+
ساعت:

شرح

سوماترا یکی بزرگترین از جزایر کشور اندونزی است. در واقع این جزیره، ششمین جزیره بزرگ جهان و بزرگ‌ترین جزیره‌ای است که تمام خاک آن در کشور اندونزی قرار دارد. این جزیره حدودا ۴۵ میلیون نفر جمعیت دارد. این بار هم با ایلیا گشت همراه شوید و درباره ی این جزیره ی هیجان انگیز بیشتر بخوانید.

معرفی جزیره سوماترا

هیچ کس نمی تواند زیبایی این جزیره را انکار کند. جایی که با آتشفشان های خارق العاده، جنگل های بارانی متراکم و فراوان و دریایی خیره کننده پر شده است. بازدید از سوماترا می تواند آغاز یک سفر بی پایان باشد، یعنی ممکن است حتی یکبار سفر به آن، به معنای سفری بی انتها و بی بازگشت باشد که دلتان نخواهد هیچ وقت به خانه تان برگردید.

گردشگری

با وجود اینکه این جزیره سرشار از موارد پرماجرا است، اما اغلب این منطقه شاهد گردشگران و توریست های بسیاری از سراسر جهان است. به خاطر داشته باشید که ممکن است این جزیره برای برخی از مسافران ترسناک و هیجان انگیز باشد.در حالی که این منطقه به سرعت در حال پیشرفت است، اما باید اعتراف کرد که اینجا جزیره بالی نیست که انتظار ارائه خدمات خاص از آن داشته باشید. در واقع در این جزیره سرو غذا و خدمات در حد و اندازه بالی نیست. همچنین اتوبوس‌های عمومی و جاده‌های خشن چیز‌های هستند که در این منطقه با آن‌ها مواجه خواهید شد.