پونتا دل استه | Punta del Este

مشخصات شاخص

کشور: اروگوئه
جمعیت: ۹,۲۷۷
پیش شماره تلفن: +۵۹۸ ۴۲
ساعت:

شرح

پونتا دل استه

پونتا دل استه (Punta del Este) شهری در استان مالدونادو کشور اروگوئه است. این شهر تفریحی در ساحل اقیانوس اطلس و در قسمت جنوب شرقی اروگوئه واقع شده است. تا انتها با ایلیا گشت همراه شوید تا درباره ی این شهر ساحلی برای شما بیشتر توضیح دهیم. همراه با ایلیا گشت به این شهر زیبا سفر کنید.

معرفی شهر پونتا دل استه

این شهر ساحلی- تفریحی در تمام سال چیزی حدود 9 هزار نفر جمعیت دارد اما در تابستان جمعیت آن افزایش می یابد. این شهر در فاصله ی 140 کیلومتری از شهر مونته ویدئو که قبلا درباره ی آن صحبت کردیم، واقع شده است.

گردشگری

از اماکن دیدنی و مشهور این منطقه می توان به مجسمه غول پیکر La Mano، مجسمه مجلل با سبک Casapueblo، هتل و مجموعه کازینو Enjoy Punta del Este ، محله شیک La Barra، نماد Puente Garzón، جزیره Gorriti، موزه و… اشاره کرد. همچنین مرکز تجارت جهانی Punta del Este در حال ساخت است.

آب و هوا

این شهر ساحلی آب و هوای اقیانوسی دارد و دارای تابستان های دلپذیر و زمستان های سرد است. در گرم ترین ماه سال میانگین دما در حدود 22 درجه سانتی گراد است. گرم ترین ماه سال در این شهر، ماه فوریه و سردترین ماه جولای با میانگین دمای 11.5 درجه سانتی گراد است. همچنین متوسط دما در این شهر 16.4 درجه سانتی گراد است.

دیدنی‌ها