اویستینس | oistins

مشخصات شاخص

کشور: باربادوس
جمعیت: ۲,۲۸۵
پیش شماره تلفن: ۱۲۴۶+
ساعت:

شرح

اویستینس | Oistins

اویستینس یک منطقه ساحلی است که در کشور باربادوس واقع شده است. در مرکز شهر در امتداد خط ساحلی کلیسای مسیح ، واقع شده است. این منطقه بیشتر به عنوان یک دهکده ماهیگیری و توریست مسافرتی فعالیت می کند ، که شامل مجموعه ای از کافه ها ، مراکز خرید است. تصور بر این است که نام “اوستین” فساد “اوستین” است. آستین یک زمین دار اولیه در این منطقه بود که توسط ریچارد لیگون ، یکی از نخستین مورخان باربادوس ، توصیف شده است: “یک همکار وحشی ، دیوانه و مست ، که کالسکه بی روح و عجیب او را در این جزیره بدنام می کند”. نام اویستینس از سالنامه های ایرلندی و ارتفاعات تاریخ اسکاتلند شناخته شده است. احتمالاً این یک شناسائی از نام نورسانی Thorstein است.

تاریخچه اویستینس

نام اویستینس امروزه هنوز در ایرلند استفاده می شود. در زمینه تاریخی خود ، اویستینس به دلیل قرار گرفتن در منشور اوستینز باربادوس شناخته می شد ، تصور می شد در 17 ژانویه 1652 در محل کاروانسراهای پری دریایی به امضا رسیده است. این پیمان رسمی به نبرد بین استعمارگران به پایان رسید. پس از آن این شهر به مکان کلیسای مسیح ، بیمارستان سابق کلیسای مسیح ، و ایستگاه زیر دریایی گارد ساحلی باربادوس سابق تبدیل شد.

در نزدیکی ، بسیاری از کارگران پروژه جرالد بول HARP در اطراف این شهر و فرودگاه اطراف زندگی می کردند.

گردشگری

در اواخر قرن بیستم یک سنت ایجاد شده است تا گردشگران اویستینس در جمعه شب با افراد محلی درگیر شوند. ماهی Fry و “آهک” ، که بسیاری از غرفه های مواد غذایی و نوشیدنی را می بیند. وعده های غذایی ماهی سرخ شده و کاردستی محلی ، همه به همراه موسیقی با صدای بلند ، در حالی که ساکنان مسن تر رقص های سنتی “قدیمی” را بیشتر تمرین می کنند. این منطقه تقریباً با بسیاری از هتل های ساحل جنوبی باربادوس نزدیک است و دارای چندین سواحل بسیار جذاب ، به عنوان مثال ساحل میامی است.

ساحل در اویستینس در مسیر پرواز معمولی بسیاری از جت ها که در فرودگاه بین المللی گرانتلی آدامز در حال پرواز هستند ، واقع شده است و از این رو یک مکان مشترک مکان های هوایی محلی است. حمام آفتاب و کسانی که در آب هستند می توانند تماشا کنند که هر هواپیما به باربادوس از روی آسمان حرکت می کند و رویکرد نهایی خود را برای فرود در فرودگاه در فاصله 1-2 کیلومتری شمال و شرق مشاهده می کند. این منطقه همچنین به عنوان یک بندر کوچکتر از کشور با فرود کشتی های دریایی برای کشتی هایی که سوخت های فسیلی را به این جزیره تحویل می دهند ، عمل می کند.