محرق | muharrag

مشخصات شاخص

کشور: بحرین
جمعیت: ۱۷۶,۵۸۳
پیش شماره تلفن: ۹۷۳+
ساعت:

شرح

محرق سومین شهر بزرگ بحرین است و تا سال 1932 هنگام جایگزینی منامه ، به عنوان پایتخت این کشور خدمت کرده است. این شهر در جزیره محرق واقع شده و مدتهاست که مرکز دینداری بوده است. در مجاورت محرق جزایر دست ساز Amwaj هستند که به دلیل ساختمان های بزرگ ، هتل ها و سواحل معروف هستند. محرق محل اقامت محارق کلاب ، که موفق ترین باشگاه فوتبال بحرین است. این خانه در خانه معروف سیاادی است. این شهر همچنین به دلیل تفریحی و خانه ای از هنرها و موسیقی سنتی شناخته شده است.

علی بهار ، خواننده محبوب و موفق بحرینی اهل محرک است. سرچشمه محرق محل تولد فونسی باستانی تایلوس است ، نام باستانی آن اروند بود. همچنین به زمان دیلمون در حدود 5000 سال پیش برمی گردد ، اما هنگامی که بحرین تحت سلطه یونانیان سلوسی قرار گرفت ، در تاریخ تایلوس در تاریخ های برجسته شد ، و محراق مرکز فرقه بت پرستی بود که به آن اختصاص داشت خدا کوسه ، Awal.  ساکنان این شهر که به دریانوردی و تجارت برای امرار معاش خود وابسته بودند ، در قالب یک مجسمه بزرگ از یک کوسه واقع در شهر ، اوال را عبادت کردند. تا قرن 5 میلادی ، محراق به مرکز اصلی مسیحیت Nestorian تبدیل شده بود ، که برای تسلط بر سواحل جنوبی خلیج فارس آمده بود. به عنوان یک فرقه ، Nestorians اغلب به عنوان heretics توسط امپراتوری بیزانس مورد آزار و اذیت قرار گرفتند ، اما بحرین خارج از کنترل امپراتوری بود و امنیت را فراهم می کرد. نام چندین روستای محرق امروز این میراث مسیحی را منعکس می کند ، با الدیر به معنی “صومعه” و قلعالی به معنای “کلوچه راهب” است. الموثر با به دست گرفتن پرتغالیان و پارسیان  ، سلطان الی خلففا را در سال 1783 با بقیه بحرین به کنترل سلطنت سپرد.

گلف ایر دفتر مرکزی خود را در محرق ،  و بحرین ایر سابقاً مقر اصلی خود را در مرکز محمد در محرق داشت. ساختمان 586 در محراق دفتر مرکزی امور حمل و نقل هوایی ملکی ، نمایندگی وزارت حمل و نقل را در خود جای داده است. وزارت معارف بحرین مدارس دولتی را اداره می کند. مدارس پسران شامل مدرسه پسران ابتدایی ابو فاریاس الحمدانی ، مدرسه پسرانه ابتدایی الماری ، مدرسه پسرانه ابتدایی پسرانه ، حسن بن ثابیت ، مدرسه پسرانه های ابتدایی عمر بن عبدالعزیز ، مدرسه پسرانه ابتدایی پسرانه شیخ محمد بن عصا الخلیفه ، اومر بن الکاتاب ابتدایی است. مدرسه پسران متوسط ​​، مدرسه پسرانه متوسط ​​، عبدالرحمان آل ناصر ، مدرسه پسرانه متوسط ​​، طارق بن زید و مدرسه پسران متوسطه محرق. مدرسه فرانسوی بحرین در بوسایتین ، در شهرداری محرق واقع شده است. فیرجان کلمه عربی Fareej است که به منطقه ترجمه می شود. قدیمی ترین و بزرگترین فرج در محرک ، فرج آل بن علی است. این بنا توسط اعراب سنی متعلق به قبیله آل بن علی در قرن هفدهم تأسیس شد و تا همین اواخر ، اعضای قبیله هنوز در آن فرج زندگی می کردند.