می پن | May pen

مشخصات شاخص

جمعیت: ۶۱,۵۴۸
پیش شماره تلفن: ۸۷۶+
ساعت:

شرح

می پن پایتخت و بزرگترین شهر در کلیسای کلارندون در شهرستان میدلسلیکس ، جامائیکا است. و در رودخانه ریو مینو واقع شده است و یک مرکز مهم بازار برای Parish است. این شهر دارای یک شهردار است. می پن بین سالهای 1660 و 1683 توسط انگلیسی ها به عنوان یک شهرک مزارع در یک نقطه عبور از رودخانه ریو مینو تاسیس شد. این بخشی از املاک به نام مالک آن شد. رفیع ویلیام می که در سال 1695 در انگلیس متولد شد ، اما در سالهای بعدی وی در جامائیکا ساکن شد. او رئیس كلیسای كشیش كشیشون بود اما بعداً به كلارندون منتقل شد و در آنجا 32 سال خدمت كرد. می پن از نظر اداری در مرکز یک کلیسای عمدتا کشاورزی و به عنوان یک میانه در جاده کینگستون به منچستر واقع شده است. مرکز شهر با داشتن مرکز خرید و حمل و نقل هوای آزاد در امتداد خیابان اصلی و هفت جاده ، اغلب با فعالیت خریداران ، فروشندگان روزانه و ترافیک حرکتی هرج و مرج است.

می پن همچنین بسیاری از بانک ها ، فروشگاه های سخت افزار ، داروخانه ها و غذاهای خواروبار دارد. این شهر همچنین دارای یک دفتر بزرگ ، دفتر مرکزی برای دولت محلی و یک دادگاه است. برج ساعت در مرکز شهر در سال 1908 بعد از درگذشت دکتر روبرت گلیستر ساموئل بل که در هنگام تلاش برای عبور از رودخانه ریو مینو در سال 1904 غرق شد ، بنا شد. علاوه بر داشتن یک پلاک یادبود به بل ، یک مجموعه دیگر نیز به جنگ جهانی اول اختصاص داده شده است. اولین پل روی ریو مینو در سال 1874 برای شرکت راه‌آهن محلی ساخته شد ، و در دهه 1920 بازسازی شد ، در سال 1950 پس از سیل تخریب شد و در پایین دست بازسازی شد.

می پن نیز یک مرکز بسته بندی مرکبات مهم است ، از جمله پرتقال ها و یک میوه مرکبات ترکیبی به نام اوگلی. نمایشگاه کشاورزی دنبیگ تقریباً در سه مایلی غرب مرکز شهر واقع شده است. موقعیت جغرافیایی این شهر در نزدیکی مرکز کل جزیره واقع شده است. این شهراز مدتها پیش به عنوان یکی از مهمترین شهرهای کشاورزی جامائیکا مورد توجه قرار گرفته است. کلارندون در طول اوج کار معادن بوکسیت جامائیکا ، مرکبات و تولید شکر ، از نظر فعالیتهای اقتصادی جزو کلیساهای پیشرو جامائیکا بود.

پس از آنکه شرکت راه آهن جامائیکا در حال حاضر ناپایدار ، می پن پس از آن به عنوان چهارراه منابع طبیعی جامائیکا خدمت کرده و فرانکفیلد و مزارع مرکبات آن را در شمال محوطه ، با شهر لیونل و تولید شکر آن در جنوب به هم متصل کرده بود. معدن و پالایشگاه با همکاری دولت جامائیکا ، واقع در جنوب شهر ، بزرگترین کارفرمای این شهر است ، به همراه تجارت مرکبات تالار قزل آلا. زمین نمایش کشاورزی دنبیگ بزرگترین در کارائیب انگلیسی زبان ، و به ترویج کشاورزی ، نساجی و تولید دامداری کشاورزان منطقه کمک کرده است. دنبی با برگزاری هر سال در آخر هفته جشن استقلال جامائیکا ، غالباً جمعیت زیادی از همه نقاط جزیره را به خود جلب می کرد تا بهترین های جامائیکا را در خروجی کشاورزی مشاهده کنند و از فعالیت های جشن لذت ببرند.