کون‌مینگ | Kunming

مشخصات شاخص

کشور: چین
جمعیت: ۶,۶۲۶,۰۰۰
پیش شماره تلفن: ۰۸۷۱
ساعت:

شرح

کون‌مینگ | Kunming

کون‌مینگ مرکز استان یون‌نان است و در جنوب شرقی چین قرار گرفته‌ است. این شهر، از نظر اداری مستقل است. به دلیل داشتن طبیعت زیبا، به شهر دارای بهار جاویدان (شهر همیشه بهار) شهرت یافته‌ است.

یون‌نان یا قریانی یکی از استان‌های کشور چین است. جمعیت این استان طبق آمار سال ۲۰۰۷ میلادی ۴۴٬۸۳۰٬۰۰۰ نفر است که از این لحاظ دوازدهمین استان چین است.

مساحت این استان برابر ۳۹۴٫۱۰۰ کیلومتر مربع است. رودخانه یانگ تسه از ارتفاعات شمال این استان سرچشمه می‌گیرد.

اقوام هان (نژاد اصلی مردم چین)، یی، بای، هانی، جوانگ، دای، میائو و هویی در این استان زندگی می‌کنند.

گردشگری

معبد بامبو

پس از آتش سوزی قرن 15 این معبد تانگ از آن موقع چندین بار نوسازی شده است. این فیلم به خاطر پانصد تن از چهره های clay surrealistic، از جمله مجسمه بودا در موقعیت های مختلف، و همه انواع حیوانات، که در اواخر قرن 19 توسط مجسمه ساز چینی، لی Guangxiu و شاگردانش به وجود آمد، مشهور است.

پارک Cuihu

به خاطر جمعیت زیاد کون‌مینگ ، پارک ها صندلی ویژه ای در فرهنگ Chinas دارند. آن ها از فضای باز آزاد و آزاد هستند که همه می توانند از آن بهره مند شوند. این جایی است که مردم با بازی draughts، تمرین تای چی یا شاید ورزش می نمایند و استراحت می نمایند. نمایش اپرای چینی و مردمی که این پارک را تماشا می نمایند، نزدیک معبد Yuantong، مکانی دلپذیر برای گذراندن مدتی است. این مجسمه که در قسمت غربی پارک واقع شده، مجسمه یکی از مشهورترین میهن پرست Yunnans ام، آهنگساز سرود ملی Chinas است.

معبد طلایی و پارک Jindian

تصور می گردد که این معبد کوچک Taoist که در دوران دودمان مینگ در کون‌مینگ ساخته شده است، شامل 200 تن مس خالص در سقف، ستون ها، درها، پنجره ها، محراب و مجسمه ها و بر پایه یک پایه مرمر سفید است. این شهر که در یک جنگل کاج در کوه Song فونیکس واقع در حومه شمالی واقع شده است، در قرن 17 به محل سکونت یک ژنرال چینی تبدیل شد. داخل، مجسمه امپراتور Zhengwu، با یک پسر و یک دختر طلایی در هر دو طرف محراب، بر محراب تسلط دارد. تصویر یک لاک پشت درنده و یک مار از محراب محافظت می نماید.

پارک ملی (پارک ملی) که معبد در حدود 130 هکتار است و شامل یک رشته کوه، جنگل، دریاچه ها و باغ های manicured است. همه اینها فقط در فاصله هفت کیلومتری شمال شرقی of قرار دارند.

دریاچه Dian

این دریاچه که 300 کیلومتر از شمال به جنوب را پوشش داده و 40 کیلومتر از شمال به جنوب را پوشش می دهد، Chinas هشتم است و با sailboats و مکان های تفریحی بسیاری در سواحل این دریاچه پوشیده شده است. این مکان به بهترین وجه از ذخیره جنگل غربی Kumnings هیلز در نظر گرفته می گردد. ایجاد شده توسط فرونشست منطقه گسل، آب شیرین آن، اما برای شنا کردن به دلیل آلودگی مناسب نیست.

ذخیره جنگل غربی هیلز (پارک جنگلی Xichan)

این منطقه حفاظت شده در ساحل غربی دریاچه Dian واقع شده و شامل کوه های Huating، Taihua و Luohan است که به طور متوسط 2، 500 متر بالاتر از سطح دریا قرار گرفته است. تله سیژ در کوه ها منظره ای تماشایی از دریاچه و مناطق اطراف دارد. گفته می گردد که زیبایی خفته مثل زنجیر کوه ها به خواب زنی می مانست.

معبد Yuantong

گمان می رود که بیش از 1200 سال قدمت دارد و بزرگ ترین معبد بودایی renovations بسیاری شده است. یک ساختمان جدید شامل یک مجسمه of است که به عنوان هدیه پادشاه تایلند ارائه شده است. به طور غیر معمول، برخلاف دیگر معابد بودایی که رو به بالا ساخته شده است، وارد معبد Yuantong از بالا و پایین رفتن در امتداد مسیر آرام و شیب دار باغ می شوید.

منظره پیش از این که شما پیاده روی آرام خود را در زیر درختان تنومند سرو کنید که مسیر باغ را با مجموعه وسیعی از گل و شاخ و برگ به سمت معبد راهنمایی می نماید، بسیار آرام بخش و موثر است. گذرگاه یادبودی در نیمه راه است که شما می توانید کل معبد را ببینید.

روستاهای قومی Yunnan

این روستاها در کون‌مینگ بازسازی معتبر زندگی روستایی بسیاری از اقلیت های قومی، اجراهای آهنگ های قومی و نمایش فرهنگ و آداب و رسوم است.

شما می توانید فعالیت های مختلفی مثل مسابقه قایق در حال مرگ و مسابقه قایق اژدها را امتحان کنید. این روستا بزرگ ترین موزه پروانه ها در چین است. این روستاها به مردم یونان insight می دهد.

اپرای Yunnan

اپرای Yunnan، انواع مختلفی از اپراها را که در دوره Qianlong Qianlong در Kunming Kunming introduced بودند، ادغام می نماید. این آهنگ ها resounding، ملایم و پر است، و شخصیت های اصلی شامل یک مرد جوان، چندین مرد ریشو، و شخصیت های مرد با چهره های نقاشی شده می باشند. و این خطوط با لهجه محلی خوانده می شوند.

این موسیقی سه سیستم رشته را با هم ترکیب می نماید؛ huqin (ویولن چینی) و xiangyang. اپرا با بیش از 800 عنوان در مجموعه خود، ترکیبی جالب از آثار و سبک ها، از جمله Anhui، هوبی و سلسله هان می باشد، و به شدت به زبان ها و آهنگ های محلی این استان خم شده است.