کنستانس | konstanz

مشخصات شاخص

کشور: آلمان
جمعیت: ۸۴۷۶۰
پیش شماره تلفن: +۷۵۳۱
ساعت:

شرح

کنستانس شهری دانشجویس در جنوب غربی آلمان است. رود بزرگ راین که از کوه های آلپ سوئیس شروع می شود ، از دریاچه کنستانس عبور می کند و از آن خارج می شود ، تا دو بخش از شهر را بزرگ تر کند. بخش شمالی این شهر با مناطق مسکونی ، شهرکهای صنعتی و دانشگاه کونستانز خوانده می شود. در حالی که در جنوب رودخانه شهر قدیمی است ، علاوه بر کالج یا دانشگاه علوم کاربردی ، مرکز اداری و مراکز خرید را نیز در خود جای داده است. کشتی های اتومبیل دسترسی به دریاچه کنستانس به Meersburg را فراهم می کنند ، و گربه دریایی خدمات شاتل مسافرتی را برای فردریشیشافن برای مسافرین فراهم می کند. در مرز جنوبی شهر قدیمی شهر سوئیس Kreuzlingen خوانده شده استکنستانس در 15 بخش یا منطقه تقسیم می شود. جزیره ماینائو متعلق به بخش Litzelstetten ، یک شهرداری جداگانه تا زمان ورود آن به کنستانس در اول دسامبر سال 1971 بود.

اولین آثار تمدنی در کنستانس به اواخر عصر سنگ باز می گردد. در زمان سلطنت آگوستوس ، سلت ها توسط رومی ها فتح شدند. در حدود سال 40 میلادی ، اولین رومی ها در این مکان مستقر شدند. این شهر کوچک در ساحل سمت چپ راین احتمالاً به نام Drusomagus بوده و متعلق به استان رومیه Raetia بوده است. نام بعدی آن ، در اصل کنستانیا ، از امپراتور روم کنستانسیوس کلروس گرفته شده است ، که Alemanni را در سال 300 میلادی اختراع کرد ، یا از نوه اش کنستانتوس دوم ، که در سال 354 به این منطقه سفر کرده است. قلعه اواخر روم ، کنستانتیا در سال 2003 کشف شد.در حدود 585 ، اسقف اول در کنستانس اقامت گزید و این آغاز اهمیت شهر به عنوان یک مرکز معنوی بود. در اواخر قرون وسطی ، تقریباً یک چهارم 6000 نفر از ساکنان کنستانس از حساب حقوق روحانی معاف بودند.تجارت در دوره قرون وسطی رونق گرفت. کنستانس متعلق به تنها پل منطقه بود که از رود راین عبور کرد ، و آن را به یک مکان استراتژیک در دوک سوابیا تبدیل کرد. تولید پارچه های آن نام بین المللی را برای این شهر رقم زده و از رونق بالایی برخوردار بود. در سال 1192 ، کنستانس جایگاه امپریال سیتی را بدست آورد ، بنابراین از این پس تنها متعلق به امپراتور روم مقدس است.

در سال 1460 ، کنفدراسیون سوئیس فتح تورگاو ، مناطق طبیعی طبیعی کنستانس را به دست آورد. کنستانس سپس تلاش کرد تا به کنفدراسیون سوئیس برسد ، اما کانتون های جنگل با ترس از دولت های پر تحمل شهر ، علیه ورود به آن رای دادند. کنستانس سپس به جای آن به لیگ Swabian پیوست. در جنگ سوابی سال 1499 ، کنستانس آخرین امتیازات خود را نسبت به تورگاو به کنفدراسیون از دست داد.

این شهر در سال 1806 به بخشی از بزرگ دوشیای بادن تبدیل شد. در سال 1821 ، اسقف اعظم کنستانس منحل شد و بخشی از مجمع المعارف فرایبورگ شد. کنستانس در سال 1871 در هنگام اتحاد آلمان بخشی از امپراتوری آلمان شد. در 22 اکتبر 1940 ، 110 نفر از آخرین ساکنان یهودی به اردوگاه کارآموزی گورس در فرانسه تبعید شدند. اکثر کسانی که هنوز در آگوست 1942 زنده بودند ، در سببیور یا آشویتس به قتل رسیدند.از آنجا که تقریباً در سوئیس است ، درست در نزدیکی مرز سوئیس ، کنستانس در جنگ جهانی دوم توسط نیروهای متفقین مورد بمباران قرار نگرفت. ، پس از جنگ ، کنستانس ابتدا در جنوب بادن و سپس در ایالت جدید بادن-وورتمبرگ گنجانده شد.شهر قدیمی که با توجه به اندازه کوچک کنستانس مدرن در نظر گرفته شده است ، دارای بسیاری از بناهای قدیمی و کوچه های پیچ خورده است. افق شهر تحت تسلط کلیسای جامع باشکوه “مونستر” ، چندین کلیسای دیگر و سه برج باقی مانده از دیوار شهر است که یکی از آنها نشانگر مکان پل سابق قرون وسطایی بر فراز راین است.در24 ساعت شبانه روز و همچنین یک باغ گیاه شناسی به خصوص از سال 2007 ، این دانشگاه ، یکی از 9 دانشگاه آلمانی که در ابتکار عمل عالی دانشگاههای آلمان موفق است ، به عنوان یک دانشگاه به اصطلاح “نخبه” شهرت قابل توجهی کسب کرده است.

 

دیدنی‌ها