گوئلف | Guelph

مشخصات شاخص

جمعیت: ۱۳۱،۷۹۴ نفر
پیش شماره تلفن: ۵۱۹, ۲۲۶ ۵۴۸
ساعت:

شرح

گوئلف | Guelph

گوئلف یکی از شهرهای جنوب غربی استان انتاریو کانادا است. این شهر به عنوان یکی از شهرهای سلطنتی شناخته می شود و در فاصله 28 کیلومتری «کیتچنر» قرار گرفته است .

یکی از جاذبه های این شهر موزه مدرن آن است که به طور تخصصی به موضوع فرهنگ و تاریخ طبیعی منطقه پرداخته است. این موزه به منظور کشف فرهنگ و تاریخ طبیعی این شهر ایجاد شده است. این موزه در مجاورت کلیساهای «لورتو» و «بانوی ما» قرار گرفته است. در این موزه بیش از 30 هزار اثر هنری از ندگی مردم این شهر نمایش گذاشته شده است و اغلب توسط مردم به این مجموعه اهدا شده است.

این موزه برای بازسازی 30 ژوئن 2011 بسته شد و این بازسازی تا 5 ژانویه 2012 در خیابان 52 Norfolk ادامه پیدا کرد. یکی از بخش های جالب این موزه بخش کودکان آن است. 

پارک بزرگ این منطقه با 1600 هکتار یکی از پارکهای بزرگ استان و کانادا است و در سال 1974 همزمان با سد گوئلف ایجاد شده است. این پارک همچنین دارای دو ساحل ، مکانهای تفریحی، ماهیگیری حرفه ای و قایقرانی است.

زندگی در این شهر اصلا خسته کننده نیست و در هر فصل لذتهای زیادی برای خانواده ها وجود دارد. در تابستان، از زمرد دریاچه RV توچال و پارک آب و یا قدم زدن توسط آب در نزدیکی رستوران BOATHOUSE که در آن شما می توانید ناهار دلچسبی نوش جان کنید یکی از جاذبه های مورد علاقه برای کودکان در پارک ریورساید چرخ فلک و قطار مینیاتور است.