گارمیش-پارتنیرچن | Garmisch-Partenkirchen

مشخصات شاخص

کشور: آلمان
جمعیت: ۲۷۱۹۴
پیش شماره تلفن: +۴۹
ساعت:

شرح

گارمیش-پارتنیرچن شهری اسکی در بایرن ، جنوب آلمان است. این دفتر دولت منطقه ولسوالی گارمیش-پارتنیرچن در منطقه باواریای جنوبی است که با اتریش هم مرز است. در نزدیکی این کوه بالاترین کوه آلمان ، زاگسپیتز ، با سرعت 2962 متر قرار دارد.این شهر به عنوان سایت بازی های المپیک زمستانی 1936 شناخته می شود.پارتنیرچن به عنوان شهر رومی پارتانوم در مسیر تجارت از ونیز به آگسبورگ سرچشمه گرفت و اولین بار در سال A.D. 15. خیابان اصلی آن ، Ludwigsstrasse ، از جاده اصلی روم پیروی می کند.ابتدا از گارمیش حدود 800 سال بعد به عنوان Germaneskau  منطقه آلمانی یاد شده است و نشان می دهد كه در بعضی از زمان قبیله توتونی در انتهای غربی دره رخ داده است.

در اواخر قرن 13th ، این دره ، به عنوان بخشی از شهرستان Werdenfels ، تحت سلطنت شاهزاده اسقف های Freising قرار گرفت و آنچه تا زمان مراقبه 1803 باقی مانده است. این منطقه توسط نماینده شاهزاده اسقف معروف بود. به عنوان سرایدار از قلعه وردنفلز واقع در خاکی در شمال گارمیش.کشف آمریکا در نوبت قرن پانزدهم ، در حمل و نقل و کاهش شدید در تجارت زمینی. کف دره باتلاق بود و کشاورزی دشوار بود. خرسها ، گرگها و سیاه گوشها تهدیدی مداوم برای دامها بودند. این جمعیت از همه گیری های دوره ای رنج می برد ، از جمله چندین شیوع جدی طاعون کبدی. ثروتهای نامطلوب ناشی از بیماری و نارسایی محصولات زراعی ، گاه به شکار جادوگر منجر می شد. قابل توجه ترین این موارد ، محاکمات و اعدام های 1515-1589 بود که 63 نفر – که بیش از 10 درصد از جمعیت آن زمان را داشتند – در معرض خطر قرار گرفتند.

قلعه وردنفلز ، جایی که متهمان در آنجا نگهداری ، محاکمه و اعدام شدند ، به هدف ترور خرافی تبدیل شد و در قرن هفدهم رها شد. این کلیسا در دهه 1750 و کلیسای جدید Marienplatz که در سال 1752 به پایان رسید تخریب شد. این کلیسا را ​​جایگزین کلیسای قدیمی گوتیک مجاور کرد ، که بخش هایی از آن مسیحیت پیش از موعد و ممکن بود در اصل یک معبد بت پرست بوده اند. از سالها به عنوان انبار ، زره پوش و یونجه مورد استفاده قرار می گرفت ، از آن زمان مجدداً مورد تقدیر قرار گرفته است. برخی از نقاشی های قرون وسطایی آن هنوز هم قابل مشاهده است.

گرمیش و پارتنیرکشن جداگانه باقی ماندند تا اینکه شهرداران مربوطه در سال 1935 توسط آدولف هیتلر به انتظار بازی های المپیک زمستانی 1936 مجبور شدند. امروزه ، شهر متحد به طور اتفاقی از آن به عنوان گارمیش یاد می شود ، و این بسیار نگران کننده ساکنان پارتنرکیرشن است. حداقل در لهستانی ، اسم اختصاری “Ga-Pa” است. گارمیش در حالی که خیابان های سنگفرش شده پر از نقاشی با پارچه کرکن پر از نقاشی های دیواری گذشته است. گاوها از چمنزارهای کوهستانی در نزدیکی و از آن گله دار هستند.در طول جنگ جهانی دوم ، گارمیش-پارتنیرچن یک مرکز مهم بیمارستان ارتش آلمان بود. پس از آن بود که توسط ایالات متحده استفاده شد. ارتش به عنوان یک مرکز تفریحی برای ایالات متحده مردان نظامی مستقر در اروپا و خانواده هایشان بود.

آب وهوا

گارمیش-پارتنیرچن به سمت آب و هوای اقیانوسی تکیه می کند. زمستانهای سردتری نسبت به بقیه بایرن دارد. به دلیل ارتفاع بیشتر ، بسیار نزدیک به زمستان های مرتبط با آب و هوای قاره ای است. در طی سال میزان بارش بسیار مرطوب و برفی است.

دیدنی‌ها