بریج تاون | bridge town

مشخصات شاخص

کشور: باربادوس
جمعیت: ۱۱۰,۰۰۰
پیش شماره تلفن: ۱۲۴۶+
ساعت:

شرح

بریج تاون | bridge town

بریج تاون پایتخت و بزرگترین شهر باربادوس است. منطقه بزرگ بریج تاون در مجاورت سنت مایکل قرار دارد. بندر بریج تاون ، که در امتداد خلیج کارلیس یافت شده است در ساحل جنوب غربی جزیره قرار دارد. بخش هایی از منطقه بزرگ بریجتاون نزدیک به مرزهای مجلل های مجاور مسیح و کلیسای مسیح و سنت جیمز قرار دارند. فرودگاه بین المللی گرانتلی آدامز برای باربادوس ، در 16 کیلومتری جنوب شرقی مرکز این شهر واقع شده است و روزانه پروازها به شهرهای مهم انگلستان ، ایالات متحده ، کانادا و کارائیب می انجامد. دیگر یک دولت محلی وجود ندارد ، اما این یک حوزه انتخابیه مجلس ملی است.

معرفی شهر بریج تاون

در طول فدراسیون کوتاه مدت دهه 1950 – 1960 مناطق سرخپوستان بریتانیا ، یکی از سه شهر پایتخت  در منطقه بود که پایتخت فدرال منطقه در نظر گرفته می شد. مکان امروزی این شهر توسط مهاجران انگلیسی در سال 1628 تأسیس شده است. توافق قبلی تحت سرپرستی سر ویلیام کورتن در سنت جیمز تاون بود. بریج تاون یک مقصد مهم توریستی West Indies است و این شهر به عنوان یک مرکز مهم اقتصادی ، انفورماتیک ، مرکز همایش و بندر تماس با کشتی های دریایی در منطقه کارائیب عمل می کند. در 25 ژوئن 2011 ، “بریج تاون تاریخی و پادگان آن” به عنوان میراث جهانی یونسکو اضافه شد.

اگرچه هنگام فرود آمدن انگلیس در آنجا ، این جزیره کاملاً متروک یا مسکونی نبود ، اما یکی از معدود اثری از بومی بودن پیش از این جزیره ، یک پل ابتدایی بود که بر روی باتلاق منطقه Careenage در مرکز بریج تاون ساخته شده است. تصور می شد این پل توسط مردمی بومی کارائیب معروف به تاینوس ایجاد شده باشد. سرانجام پس از سال 1654 که بریتانیایی ها پل جدیدی را تحت عنوان Careenage ساختند ، پس از پل سر توبیاس ، این منطقه به نام شهر مقدس مایکل و بعدها به عنوان بریجت تاون شناخته شد.

تاریخچه

بریج تاون تنها شهر خارج از ایالات متحده فعلی است که جورج واشنگتن از آن بازدید کرده است. دو تن از اجداد واشنگتن ، جاناتون و جرارد هاواین ، اولیه کاشت در این جزیره بودند. مادربزرگ آنها مری واشنگتن از سولگراوی ، نورثمپتونشایر ، انگلیس بود. در سال 2011 ، ساختمانهای تاریخی در این شهر توسط یونسکو به عنوان یک منطقه حفاظت شده تعیین شد. همانطور که در اوایل قرن هفدهم تأسیس شد ، مرکز بریج تاون در ابتدا از یک باتلاق تشکیل شده بود ، که به سرعت تخلیه و پر شده بود تا راه را برای توسعه اولیه بگذارد.

جغرافیا

اولین مرزهای بریج تاون از طریق قانونی تصویب شده در 4 آوریل 1660 با عنوان “برای جلوگیری از خطری که ممکن است در اثر آتش سوزی رخ دهد ، در یا در هر یک از شهرهای بندرگاه جزیره” وجود دارد.

حد جنوبی به عنوان رودخانه  Careenage  اعلام شد ، در حالی که حد غربی به عنوان مرز غربی کلیسای سنت مایکل اعلام شد ، و در یک خط مستقیم به ساحل امتداد یافته است. محدودیتهای دیگر این شهر شامل خواصی از اسامی برخی از شهروندان در این اساسنامه است ، که مکان آن اکنون نمی تواند با اطمینان مشخص شود.