جزیره باتان | Batan Island

مشخصات شاخص

جمعیت: ۱۲,۷۵۸ نفر
پیش شماره تلفن: ۰۰۶۳
ساعت:

شرح

جزیره باتان | Batan Island

جزیره باتان یکی دیگر از جزایر زیبای فیلیپین است و جز محبوب ترین جاذبه های گردشگری فیلیپین به شمار می رود.جزیره باتان خود با صخره های سرسبز و آب های موجدار برای موج سواری، تپه های باشکوه و گاوهای در حال چرا، خانه های سنگی، کلیساهای اسپانیایی و در کل بهشتی زیر پتوی کهکشان راه شیری، در اختیار گردشگران قرار دارد. عمده علت شهرت این جزیره سفر تعداد زیاد گردشگران چینی به سمت آن است.

این جزیره مدتها بود که بخاطر دورافتادگی در بخش جنوبی کشور از یاد رفته بود، ولی جزایر کوچک باتان کم کم با سفر گردشگران به این ناحیه واقع در دریای چین جنوبی محبوبیت یافتند.

 در  این جزیره دیدنی های بسیار زیادی وجود دارد که هر ساله میلیون ها گردشگر را به خود جذب می کند . این جزیره به این صورت است که دارای تپه های سر سبز بسیار بزرگی می باشد و علاوه بر این موج ها و اب دریای موجود در این منطقه به این صورت می باشد که برای انجام دادن فعالیت هایی چون موج سواری و .. از اهمیت زیادی برخوردار است . 

جزیره باتان خود با صخره های سرسبز و آب های موجدار برای موج سواری، تپه های باشکوه و گاوهای در حال چرا، خانه های سنگی، کلیساهای اسپانیایی و در کل بهشتی زیر پتوی کهکشان راه شیری، در اختیار گردشگران قرار دارد. در داخل این جزیره ، خانه ها به طور کامل از جنس سنگ می باشند که بسیار دیدنی است . سقف تمامی این

خانه ها به رنگ قرمز یا نارنجی می باشد . علاوه بر موارد ذکر شده در داخل این جزیره ، مکان های دیدنی دیگری نیز قرار دارد که از ان جمله می توان به کلیسا هایی اشاره کرد که به شیوه اسپانیایی ساخته شده اند و یاد گار زمانی هستند که این کشور تحت استعمار بوده است .