راههای سفر ارزان به ایتالیا

ایتالیا کشوری توسعه‌یافته‌ در جنوب قاره اروپا است. این کشور پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا محسوب می شود. پایتخت ایتالیا شهر رم است که به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه پاپ، صدها سال مرکز مهم سیاسی و مذهبی تمدن غرب بود.
جالب است بدانید در درون خاک ایتالیا دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو  وجود دارند و جالبتر اینکه یک تکه از خاک ایتالیا نیز که کامپیونه دیتالیا نامیده می‌شود بیرون از خاک اصلی و در کشور سوئیس قرار گرفته است.
مکان های تاریخی و تفریحی و توریستی کشور ایتالیا خیلی زیاد است. تعداد این مکان ها به حدی زیاد است که بازدید از آن ممکن است به اندازه ی یک عمر طول بکشد. بهتر است بازدید از مکان های دیدنی ایتالیا را به سرعت انجام ندهید و فرصت بیشتری را برای بازدید از آن صرف نمایید.

در این گزارش قصد داریم تا به شما بگوییم راههای سفر ارزان به ایتالیا چیست ؟ با ایلیاگشت همراه باشید.

سفر ارزان به ایتالیا

بازدید از موزه ها در ایتالیا

بازدید از جاذبه هایگردشگری و موزه های موجود در ایتالیا، هزینه ای بین ۱۳ تا ۲۰ یورو را متحمل خواهد شد. اگر شما بخواهید برای بازدید از مکان هایی مانند واتیکان و یا کولوسئوم از یک راهنما استفاده نمایید، هزینه ی سفر بیشتر می شود. در راستای رزرو تور ها، برخی از شرکت ها تخفیف بیشتری را قائل می شوند. این تخفیف زمانی بیشتر خواهد شد که شما چندین بار از این تورها استفاده نموده و آن را تجربه کرده باشید. همچنین، اگر شما بخواهید گشت و گذارهای بیشتری را انجام دهید، کارت های شهری می توانند تخفیف زیادی را برای بازدید از موزه ها ، تورها، و جاذبه های گردشگری دیگر به ارمغان آورند. 

در ایتالیا از بن های تخفیف استفاده کنید

اگر می خواهید به گشت و گذار پرداخته و از جاذبه های شهری دیدن نمایید، از بن های تخفیفی استفاده نمایید که برای موزه ها و سایر جاذبه های شهری در نظر گرفته شده اند. در مقایسه با خرید بلیت های آزاد، استفاده از بن های تخفیفی می تواند در ذخیره ی پول و هزینه مثمر ثمر واقع شود.

مانند مردم عادی تردد کنید

اگر برنامه ی سفر دست خودتان است، از سرویس های محلی (BlaBla Car) استفاده نموده و به جابه جایی در شهر یا کشور بپردازید. انجام این می تواند برای صرفه جویی در هزینه ها و دیدار با فرهنگ های مختلف مفید باشد. تمام رانندگان محلی تایید شده و امن هستند. همان طور که قبلا گفته شد زمان مسافتی این نوع سواری ها چندان مشخص نیست. به همین دلیل است که استفاده از آن نیازمند برنامه ریزی انعطاف پذیر است.

سفر ارزان به ایتالیا

در ایتالیا پانینی بخورید

خوردن هر وعده ی غذایی در شهر های محبوب ایتالیا بسیار گران قیمت است. برای صرفه جویی در هزینه ها، با پرداخت تنها چند دلار تکه ای پانینی و پیتزا تهیه نموده و آن را میل نمایید.

سفر ارزان به ایتالیا

در تورهای پیاده روی رایگان ثبت نام کنید

استفاده از این تورها، به عنوان یکی از بهترین راه های ممکن برای یادگیری تاریخ این کشور در نظر گرفته شده اند. در صورت انجام این کار، هیچ یک از نکات مربوط به مکان های دیدنی از دست نخواهند رفت.سفر ارزان به ایتالیا

 

کلمه‌های کلیدی: