سفر ارزان به اروپا را بیاموزید

این گزارش مهم را تا انتها با دقت بخوانید شاید شما هم بتوانید سفر ارزان به اروپا داشته باشید. بلیط های خطوط هوایی، قطارهایی با سرعت بالا، قطارهای شبانه روزی، کشتی ها و این قبیل از وسایل حمل و نقل در اروپا می توانند به بودجه سفر محدود و گرانبهای شما را تمام کنند.

با این حال، برخی از امکانات و گرایش های اخیر در سفر به مسافرانی که به دنبال سفری ارزان در اروپا هستند، کمک کرده است تا آرزوی خود را محقق نمایند. از میان این گونه امکانات می توان به تبدیل نرخ ارزان تر، افزایش علاقه مندی به اشتراک گذاری، گزینه های جدیدی برای حمل و نقل اتوبوسی و بسیاری از خطوط هوایی با هزینه های به صرفه و جدید اشاره کرد. به همین خاطر هم اکنون هزاران روش برای داشتن سفری ارزان در اروپا پیدا شده که می توانید از آن ها برای تحقق رویاهایتان استفاده کنید. با ایلیاگشت همراه باشید.

محبوب ترین روش های سفر ارزان به اروپا

با اتوبوس های مگاباس-Megabus سفر کنید

مگاباس ها یک راه ارزان برای سفر به تمام کشورها و شهرهای انگلستان (انگلستان، اسکاتلند و ولز) و همچنین به شهرهای پاریس، بروکسل و آمستردام است. بلیط های این اتوبوس ها که همگی باید حداقل یک ماه پیش از سفری ارزان در اروپا در مسیرهای مورد نظر رزرو شوند، می توانند به قیمت ۱ پوند برایتان هزینه داشته باشند.

با این حال، حتی اگر شما این راه حل شگفت آور و ارزان را گیر نیاوردید، هنوز می توانید به دنبال یک قیمت مناسب تر در میان سیستم حمل و نقل اتوبوس های ملی باشید. زیرا کرایه های این اتوبوس ها به ندرت بیشتر از ۲۰ پوند می شود. به عنوان نمونه اتوبوسی که از لندن تا بروکسل حرکت می کند می تواند حدود ۵ پوند قیمت بلیط داشته باشد. امادقت داشته باشید که این بلیط را باید از روز قبل از سفر رزرو کرده باشید.

سفر ارزان به اروپا را بیاموزید

با باس ابوت-Busabout سفر کنید

شرکت باس ابوت یکی از شرکت های اجرا کننده اتوبوس های هاپ آن هاپ آف در اروپاست که همانند اتوبوس  های اوز (Oz) یا کیوی (Kiwi) در استرالیا و نیوزیلند است. تعداد زیادی از مسافرین از این روش سفر استفاده می کنند و حتی با مسافران دیگر آشنا و همسفر می شوند. شما با این اتوبوس ها، می توانید هر زمان خواستید در طول مسیر از اتوبوس پیاده شوید و یا دوباره سوار اتوبوس شوید. شما می توانید بلیط هایی را در این اتوبوس ها، خریداری کنید که امکان توقف در ایستگاه های اتوبوس مورد نظر شما را آن هم برای مدت مثلا ۹ روز داشته باشد. یا شما را در طول ۹ روز در ۹ شهر مختلف پیاده نماید.

در نتیجه با خرید بلیط این اتوبوس ها، می توانید سفری ارزان در اروپا داشته باشید. این گزینه حمل و نقل در اروپا گاهی با راهنما و گاهی اوقات با فعالیت های بازدید گروهی و برنامه های جالبی همراه می شود. هزینه این اتوبوس ها برای دو هفته مبلغی حدود ۲۹۹ دلار تمام می شود. تورهای دو هفته ای از این شرکت که در ۶ شهر توقف دارند با مبلغ ۵۰ دلار نیز قابل خریداری هستند. اگر چه این هزینه به نسبت اتوبوس های معمولی گران تر است اما از قطار و یا پرواز برایتان ارزان تر تمام شده و تازه از امکاناتی همانند راهنما و … نیز برخوردار است. 

سفر ارزان به اروپا را بیاموزید

با اتوبوس های فلیکس باکس-FlixBus سفر را تجربه کنید

یک شرکت آلمانی در سال های اخیر اتوبوس هایی را راه اندازی نموده که به ۲۰ کشور اروپا و هزاران شهر اروپایی سفر می کنند. قیمت این اتوبوس ها از ۵ یورو شروع می شود. از امکانات این اتوبوس ها داشتن وای فای، پریز برق، امکانات مخصوص چمدان و صندلی های راحت است. این اتوبوس ها همانند اتوبوس های مگاباس اما راحت تر هستند.

سفر ارزان به اروپا را بیاموزید

با باجت ایرلاین-Budget Airline به مسافرت بروید

یکی از ارزان ترین راه های سفر به اروپا برای مسافت های طولانی خطوط هوایی باجت است. این خطوط هوایی در این قاره بسیار فراوان هستند و به دلیل رقابتی که بین ایرلاین های مختلف وجود دارد، قیمت های پایین خوبی در میان ها می توانید پیدا کنید.

سفر ارزان به اروپا را بیاموزید

قطار یوریل پس-Eurail Pass سوار شوید

بسیاری از افراد سفر با قطار را دوست دارند. چرا که می توانند راحت بنشینند یا دراز بکشند. کتاب بخوانند، فیلم تماشا کنند یا مناظر زیبای بیرون را ببینند. قطار از اتوبوس راحت تر و از هواپیما کم استرس تر است. سیستم راه آهن اروپا یکی از بهترین و گسترده ترین سیستم حمل و نقل در جهان است. اگر قصد سفر به سراسر اروپا و شرکت در توری بزرگ دارید و یا اگر سفر شما بین فواصل طولانی است و نمی خواهید پرواز کنید، گرفتن بلیط قطار بهترین گزینه صرفه جویی در هزینه هاست. 

سفر ارزان به اروپا را بیاموزید

استفاده از بلا بلا کار-BlaBlaCar را فراموش نکنید

با بیشتر شدن اقتصاد مشارکتی یکی از روش های سفری ارزان در اروپا به وجود آمد. در این روش، مردم می توانند با افرادی در سفر آن ها هم مسیر می شوند، همراه شده و سوار ماشینشان کنند. در این میان اپلیکیشن و برنامه بلا بلا کار  پادشاه این نوع سرویس هاست. این اپلیکیشن بسیار محبوب و پرطرفدار در اروپا است و به شما این اجازه را می دهد تا با افرادی که فضای اضافی در ماشین خود دارند، همسفر شوید.

شما یک ماشین در مسیری که می خواهید پیدا می کنید، آن ها شما را تایید می کنند و در نهایت با آن ها همراه می شوید. قیمت های پیشنهادی حتی نزدیک به ۵ یورو را در این میان پیدا خواهید کرد. این روش، بهترین راه برای داشتن سفری ارزان در اروپا است. از مزایای این روش، دیدار با مردم محلی، داشتن گفتگویی دوستانه، صرفه جویی در مقدار زیادی پول به جای سفر با اتوبوس و قطار و پیاده شدن در خیابان های اصلی به جای مناطق دور و حاشیه است.

سفر ارزان به اروپا را بیاموزید

منبع: nomadicmatt.com

کلمه‌های کلیدی: