تور چابهار

تور چابهار

درباره هتل

شهر چابهار هم‌عرض جغرافیایی بندر میامی در شبه‌ جزیره فلوریدای آمریکا است و دارای شرایط آب و هوایی کاملاً همانند بندر میامی است. آب و هوای این شهر و پیرامون آن همیشه بهاری و معتدل است و به همین دلیل چابهار به معنی چهار بهار نامیده می‌شود.باید بدانید که شهر چابهار یکی از شهر های توریستی در سیستان بلوچستان می باشد و هر فصله پذیرای تورهای گردشگری زیادی می باشد، به همین دلیل تور چابهار ایلیا گشت یکی از محبوبترین تورهای داخلی ایران می باشد.

آشنایی با شهر چابهار

این بندر همیشه بهار، یکی از مهمترین مسیرهای کریدور شمال-جنوب بازرگانی در دنیا است. نزدیک‌ترین راه دسترسی کشورهای محصور در خشکی آسیای میانه یعنی کشورهای افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستان و قزاقستان، به آبهای آزاد، بندر چابهار است که به دلیل همین موقعیت راهبردی، از اهمیت فراوانی برخوردار شده است. سرمایه‌گذاری و سازندگی فراوانی در این بندر زیبای کشورمان صورت می‌گیرد؛ همچون ساخت اسکله و افزایش گنجایش بارگیری کشتی‌های اقیانوس‌پیما و ساخت راه‌آهن به سوی آسیای میانه و احداث فرودگاه بین‌المللی.
فاصله آن تا تهران ۲۲۸۶ کیلومتر و تا زاهدان ۷۲۱ و تا بندر کراچی ۹۰۰ کیلومتر است.
خلیج چابهار نزدیکترین آبراه به اقیانوس هند، با بریدگی طبیعی و استثنایی خود، بزرگترین خلیج ایران در پیرامون سواحل دریای عمان به شمار می‌رود.

بازدید از جاذبه های چابهار با تور چابهار

آب و هوای چابهار

چابهار شهری است که در آن هر چهار فصل سال آب و هوا شرایط معتدلی دارد و این را حتی از نام آن هم می توان متوجه شد ۴ بهار! پس با این اوصاف هر زمان که خواستید می توانید برنامه سفرتان به این شهر را برنامه ریزی بنمایید.

بهترین زمان سفر به چابهار با تور چابهار

فصل زمستان و اوایل بهار بهترین زمان سفر به بندر همیشه بهار چابهار و شرکت در تور چابهار است؛ در ایام نوروز مسافران این شهر بندری را برای سفرهای خودشان انتخاب می کنند و کم کم با رفتن به سمت فصل تابستان از میزان مسافران این منطقه کاسته می شود و دلیل آن هم میزان رطوبت موجود در آن است.

دیدنی‌ها

هتل‌ها