توصیه های یک کانادایی برای گردش رایگان در تورنتو

تورنتو مرکز استان آنتاریو یعنی پرجمعیت‌ترین و از نظر اقتصادی فعال‌ترین و قوی‌ترین استان کانادا است. این شهر بعد از مکزیکو سیتی، نیویورک و لس آنجلس چهارمین شهر پرجمعیت امریکای شمالی محسوب می‌شود. همچنین به‌عنوان یک شهر چند ملیتی دارای جاذبه‌های شهری فوق‌العاده‌ای است. این شهر با پیشرفت چشم‌گیر خود در سال‌های اخیر، به یکی از مقاصد گردشگری و حتی مهاجرتی تبدیل شده است. 

امروز در ایلیاگشت قصد داریم تا پیشنهادات یک کانادایی را برای گردش رایگان در تورنتو به شما بگوییم.  از جمله این پشنهادات، بازدید از منطقه کارخانه های آبمیوه سازی و بازار سنت لورنس است.

محله کارخانه های آبمیوه سازی

محلی که پیش از این بزرگ ترین کارخانه آبمیوه سازی بریتیش ایمپایر در آن قرار داشته، اکنون تبدیل به مجموعه ای شبیه باغ های کاونت با خیابان های سنگ فرش شده ویکتوریایی است که در آن ۸۰ مغازه مختلف از جمله کافه، رستوران و سینمای سول پپر قرار دارد.  در خیابان ۱۵ کیس گودز (۱۵ Case Goods Lane)  مغازه هایی را می بینید که در آن سرامیک و طلا جواهر و… می سازند.

آدرس: ۵۵ میل استریت تماس : distillerydistrict.com

گردش رایگان در تورنتو

بازار کنزینگتون 

اینجا بیشتر شبیه یک محله است تا بازار که در آن بوتیک های فروش لباس های قدیمی و دست دوم وجود دارد. علاوه بر آن گالری های هنری، فروشگاه صنایع دستی، کافه و میوه فروشی هم در آن وجود دارد. می توانید در ساناگان (شماره ۱۷۶ خیابان بالدوین) ساندویچ های بزرگ، غذای مکزیکی خوشمزه در ال تومپو(شماره ۲۷۷ خیابان آگوستا) و آبمیوه در کافه پوئتری جاز (شماره ۲۲۴ خیابان آگوستا) میل کنید.

آدرس : بازار کنزیگتون  تماس: kensington-market.ca

گردش رایگان در تورنتو

کویین استریت وست

این خیابان در تورنتو، شبیه خیابان کارنابی در لندن است: شلوغ پلوغ، قدیمی و پر از بوهای عجیب غریب. سوار تراموای ۵۰۱ به سمت اوسینگتون شوید و پیاده برگردید. بوتیک های طراحان محلی آن هانگ (شماره ۸۲۹،لباس های زنانه) و دختر معدنچی (شماره ۷۴۴ ،لباس زنانه و طلا جواهر). شماره ۳۷۰ هورس شوو تاورن هم با پاسیوی بیرونی جذابش از سال ۱۹۴۷ باز است.

آدرس : بین خیابان اسپادینا و اوسینگتون   تماس :  queenstwestbia.ca

گردش رایگان در تورنتو

بازار سنت لورنس

۱۲۰ مغازه ای که در بازار جنوب وجود دارد یک سنت ۲۰۰ ساله را ادامه می‌دهند. سری به نان ها، پنیر ها ، گوشت های ارگانیک و سبزی ها بزنید. در نانوایی کاروزل بیکری می‌توانید اسنک بخورید(۶٫۲۰ دلار کانادا/۳٫۴۰ پوند)، یا در مغازه هایی که در طبقات پایین قرار دارند غذای محلی بخورید (زیر ۱۰ دلار کانادا،۵٫۵۰ پوند). در بازسازی که پیش از این صورت گرفته است، بازار شمال به شنبه بازار و بازار عتیقه فروشی اختصاص داده شده است.

آدرس: بازار سنت لورنس تماس 🙁۰۰۱۴۱۶۳۹۲۷۲۱۹)، stlawrencemarket.com

گردش رایگان در تورنتو

 

کلمه‌های کلیدی: