پیکاپ ویزای انگلیس

پیکاپ ویزای انگلیس | پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه امارات ارمنستان | پیکاپ تخصصی ویزای شما 

به دلیل نیمه تعطیل بودن سفارت انگلیس در تهران، بسیاری از هموطنان ما باید برای انگشت نگاری  و مصاحبه ویزای انگلیس، به یکی از کشورهای اطراف ایران سفر کنند و به همین خاطر پس از ویزا شدن درخواست آنها، برای الصاق ویزای انگلیس مجبور خواهند شد بار دیگر به کشور ثالث سفر کنند.

خدمات پیکاپ ویزای انگلیس در شرکت ایلیاگشت در ۳ کشور ترکیه، امارات و ارمنستان به هدف تسهیل و تسریع الصاق برچسب ویزای انگلیس به پاسپورت متقاضی ارائه می‌شود.

پیکاپ ویزای انگیس از ترکیه

برای پیکاپ ویزای انگلیس در ترکیه مدارک شما را روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت انگلیس ، پاسپورت را در روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه بازمیگردانیم برای تحویل به شما . اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول این روند یک هفته طول خواهد کشید.

 

پیکاپ ویزای انگیس از امارات

برای پیکاپ ویزای انگلیس از امارات پاسپورت‌ها هر روز به دبی یا ابوظبی یا العین از طریق پست ارسال می‌شوند. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد و پس انجام کارهای اداری توسط سفارت انگلیس، پاسپورت در اولین فرصت جهت تحویل در تهران بازگردانده‌ می‌شود. برای پیکاپ ویزای انگلیس در امارات هم نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود، اما معمولا این پروسه ۲ هفته طول خواهد کشید.

پیکاپ ویزای انگیس از ارمنستان

برای پیکاپ ویزای انگلیس در ارمنستان متقاضی باید در روز انگشت نگاری آدرس مشخص شده در ایروان را (که توسط کانتر وقت سفارت به ایشان اعلام میگردد) به سفارت اعلام نماید. زمانیکه نتیجه ویزا آماده شود توسط سفارت به دفتر این شرکت ارسال شده و با اولین پرواز روز جمعه به ایران بازگشته و روز شنبه آماده تحویل خواهد بود.

 

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای انگلیس

وکالت نامه

ایمیل جواب سفارت

اصل رسید بارکددار سفارت انگلیس

اصل پاسپورت متقاضی

مدت زمان پیکاپ ویزای انگلیس

مدت زمان پیکاپ ویزای انگلیس را هم نمی‌توان بطور دقیق تخمین زد چون اساسا بخش عمده‌ای زمان مدنظر صرف امور اداری در سفارت انگلیس خواهد شد اما بطور تقریبی می‌توان گفت مدت زمان پیکاپ ویزای انگلیس بسته به شهر مدنظر بین ۱۰ روز تا ۲ هفته به طول خواهد انجامید.

هزینه های پیکاپ ویزای انگلیس 

دبی (190 درهم امارات ) ابوظبی (440 درهم + هزینه سفارت ) 

آنکارا ( 60 دلار ) استانبول ( 60 دلار ) ارمنستان ( 60 دلار ) 

دوطرفه انگلیس APPEAL & PPS (آنکارا) ( 120 دلار ) 

دوطرفه انگلیس APPEAL & PPS (استانبول) ( 120 دلار ) 

 

کلمه‌های کلیدی: