بوئینگ X777 بزرگترین هواپیمای موتور دوقلوی جهان

در لحظه اول وقتی مسافران به داخل کابین آمدند با نگاهی به داخل و موتور هواپیما بسیار شگفت زده شده اند. تا پیش از این هواپیمای موتور دوقلو ندیده اند.

شرکت هواپیما سازی  بوئینگ برخی از ویژگی ها و طرح های کابین بالقوه را به نمایش گذاشته که مسافران به زودی در سفرهای خود با هواپیمای  X777 خواهند دید.

پرواز با بوئینگ X777 تلفیقی است از کابین X777 و 787 که به شما تجربه یک پرواز فوق العاده هیجان انگیز را خواهد داد. شاید هر فرد در طول عمر خود تنها یک یا دوبار شانس را داشته باشد تا بتواند سوار بر هواپیمای غول پیکر و پر قدرت موتور دوقلو شود.

بوئینگ X777

کابین آن چهار اینچ بزرگتر می باشد و به دلیل کاهش دیوار به کمتر از دو اینچ در هر طرف ، پنجره ها 16 درصد بزرگتر شده است. در X777  مسافران میتوانند بهتر بیرون پنجره را ببینند.

برترین خطوط هواپیمایی دنیا به نبال خرید این نوع بوئینگ هستند. طراحی داخلی آن بسایر چشم نواز و دارای سقفی رنگین کمانی است که هر شرکت میتواند به درخواست خود آن را دیزاین کند.

بوئینگ X777

با ویژگی روشنایی LED محیطی آرام و لایت را در سرتاسر هواپیما پوشش می دهد، این در حالی است که قسمت های مختلف هواپیما دارای رنگ های مختلفی از نوهای LED می باشد .

بوئینگ X777

علاوه بر ویژگی های کابین قابل تنظیم و بزرگتر، ناوگان X777 همچنین به میزان 12 درصد مصرف سوخت را افزایش میدهد. دلیل آن هم استفاده از موتور دبل و غول پیکر است .  این هواپیما همچنین مجهز به اینترنت می باشد که مسافران میتوانند قبل از فرود هواپیما تاکسی خود را رزرو کنند.

بوئینگ X777

اولین پرواز هواپیمای بوئینگ 777X در حال حاضر برای سال 2019 برنامه ریزی شده بود، همچنین اولین تحویل سال 2020 است. Boeing در حال حاضر بیش از 300 سفارش برای X777 جدید دارد که باید به خطوط هوایی  All Nippon Airways، Cathay Pacific، Emirates، Etihad Airways، Lufthansa، Qatar Airways و سنگاپور ایرلاین تحویل دهد.

منبع : www.travelandleisure.com

کلمه‌های کلیدی: