بهترین مرکز خرید وارنا، وارنا تاورز

در گزارش امروز ایلیاگشت میخواهیم تا یکی از بهترین مراکز خرید وارنا به شما کنیم . مرکز خرید وارنا تاورز | Varna Towers Shopping Center یکی از بهترین مکان هایی که باید بشناسید تا بتوانید به خریدهای خود به بهترین شکل ممکن برسید. این مرکز خرید بسیار بزرگ یکی از معروف ترین مجموعه ها و بازارهای مدرن در وارنا برای خرید کردن و همچنین بررسی آخرین مدهای روز در بلغارستان است. این مرکز خرید هم که همانند دیگر مراکز خرید وارنا دارای فروشگاه ها و نمایندگی برندهای مختلف بین المللی است، تنها ۸ سال است که از افتتاحش می گذرد.

بهترین مرکز خرید وارنا

معرفی مرکز خرید وارنا تاورز

وارنا شاید در زمینه ی مرکز خریدهایش شهرت چندانی نداشته باشد اما، در سفر به این شهر ساحلی متوجه خواهید شد که شما به عنوان یک مسافر و گردشگر تفریحی گزینه های مختلفی برای خرید کردن و گشت و گزار در مراکز خرید مختلف را در پیش رو دارید. یکی از همین مجموعه ها، مرکز خرید وارنا تاورز است که از لحاظ امکانات و از لحاظ مساحت در بین بزرگ ترین مراکز خرید این شهر قرار می گیرد. در مقدمه هم اشاره کردیم که مرکز خرید وارنا تاورز ۸ سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۱ میلادی بود که افتتاح شد.

میزان متراژ زمینی که برای ساخت این مرکز خرید استفاده شده است، ۸۲ هزار متر مربع است و ارتفاع آن به ۷۰ متر می رسد. درباره ی پروژه ی ساخت این مرکز خرید باید این نکته را بدانید که این مجموعه ی بسیار بزرگ با صرف هزینه ای بیش از ۵۰ میلیون یورو ساخته شده است و برای ساخت آن ۱۰۰ شرکت مختلف با یکدیگر مشارکت کرده اند. همچنین تعداد افرادی که از صفر تا صد ساخت وارنا تاورز مسارکت داشته اند، ۲۰ هزار نفر اعلام شده است.

بهترین مرکز خرید وارنا

یکی از بهترین ویژگی های این مرکز خرید و تفریح این است که در همسایگی خیابان ساحلی وارنا قرار گرفته است و از این لحاظ به خاطر دسترسی راحتش یکی از شلوغ ترین مراکز خرید وارنا محسوب می شود. در وارنا تاورز که از دو برج بلند و یک ساختمان میانی تشکیل شده، پر است از مغاره ها و نمایندگی برندهای بین المللی و گران قیمت که هر سلیقه ای را می توانند پاسخگو باشند. البته تنها جاذبه های این مجموعه، فروشگاه ها و مراکز خریدش نیست بلکه در آن می توانید در مجموعه های تفریحی و خانوادگی آن اوقات خوشی را با همراهان خود داشته باشید.

اگر گرسنه شدید و یا خرید انرژی شما را گرفت پیشنهاد می کنیم که به رستوران ها و کافه های مختلف این مرکز خرید بروید. مشهورترین و شاخص ترین رستورانی که در این مجموعه موجود است، رستوران گردان ماگنیتو (MAGNITO) است که برای رفتن به آن باید به برج شرقی رستوران وارنا تاورز بروید.

بهترین مرکز خرید وارنا

از دیگر خدمات موجود در این مرکز خرید می توانیم به دستگاه های خودپرداز، اتاق های کودک و مادر، سرویس بهداشتی، باند هلی کوپتری در قسمت پشت بام برج، پارکینگ ۸۰۰ متری برای مراجعین مرکز خرید در زیر زمین مجموعه، صندلی ها و نیمکت های برای نشستن، دکه ها و استندهای کوچک برای فروش شیرین جات، نوشابه ها، پاستیل و انواع تنقلات و بسیاری از امکانات دیگر می باشد.

و اما به این بخش می رسیم که در مرکز خرید وارنا تاورز چه چیزهایی را می توانید خریداری نمایید. شما می توانید در این مجموعه انواع و اقسام لباس های زنانه، مردانه و بچه گانه در انواع و اقسام مختلف، ورزشی و رسمی، انواع کیف و کفش، طلا، جواهر و بدلیجات، انواع چرم ها، لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، مغازه های فروش سوغاتی، شکلات فروشی، عکاسی، آرایشگاه و بسیاری از فروشگاه های بزرگ برندهای بین المللی و بلغارستانی در این فروشگاه حضور دارند و به  مشتریان این مجموعه خدمات ارائه می نمایند را در دختیار داشته بلاشید.

بهترین مرکز خرید وارنا

در معرفی این مرکز خرید اشاره کردیم که در امتداد خیابان ساحلی وارنا قرار گرفته است. در این خیابن جاذبه های بسیار زیادی قرار گرفته است که البته کاربردی ترین آن، مرکز خرید وارنا تاورز است. سواحل بسیار معروف گلدن سندز و بسیاری از جاذبه های دیگر وارنا در امتداد این خیابان قرار گرفته اند. در سفر به وارنا حتما اگر به خیابان ساحلی وارنا رفتید، برای خرید به این مرکز خرید سر بزنید و بیشتر چیزهایی که لازم دارید را از وارنا تاورز خریداری نمایید. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در این مرکز خرید، باشگاه و مرکز سلامت هم وجود دارد.

منبع : varna-bulgaria.infoselling

کلمه‌های کلیدی: