بهترین رستوران های وارنا

بهترین رستوران های وارنا را امروز در ایلیاگشت بررسی میکنیم .  وارنا، مرکز استان وارنا در کشور بلغارستان است. این شهر سومین شهر بزرگ بلغارستان پس از سوفیا و پلوودیو است که نقش مهمترین بندر این کشور را نیز دارد. نیازی به گفتن نیست که شهری توریستی مثل وارنا رستوران های زیادی دارد، رستوران هایی که انواع غذاهای باکیفیت و متنوع را ارائه می دهند تا فرهنگ غذایی شهرشان را به دنیا بشناسانند. کافیست به یکی از رستوران های وارنا بروید تا با چشیدن طعم غذاهای رنگارنگ و خوشمزه شما هم با ما هم عقیده شوید که تنوع غذاهای این شهر فوق العاده و شگفت انگیز است.

رستوران اولی | Olea

رستوران زنجیره‌ای BM شعبه های زیادی در وارنا دارد که یکی از آن ها همین رستوران است پس خیالتان راحت باشد که در این رستوران با غذاهای باکیفیت از شما پذیرایی می شود. همین که پا به این رستوران می گذارید انگار راز بزرگی را کشف کرده اید و دوست دارید هر چه زودتر آن را برای دیگران هم تعریف کنید.

رستوران با رنگ های گرم و وسایل تزئینی زیبا دکوراسیون شده و دوست دارید فقط مدت ها بنشینید و این فضای دوست داشتنی را تماشا کنید. به جو و فضای صمیمی این رستوران چشم انداز دریا را هم اضافه کنید تا جذابیت اینجا برایتان بیشتر شود. حتی می توانید در باغ زیبای رستوران بنشینید و با سفارش غذاهای مدیترانه ای لحظاتی لذت بخش را بگذرانید.

بهترین رستوران های وارنا

رستوران آکساکوسکا پاناروما | Aksakovska Panorama

اینجا فقط جایی برای غذا خوردن نیست با رفتن به این رستوران انگار در وسط یک موزه ی قوم نگاری در حال غذا خوردن هستید. اگر دوست دارید غذایتان را همراه با تماشای چشم اندازهای پانارومایی میل کنید این رستوران یکی از بهترین گزینه هاست چون با قرار گرفتن در بالای تپه زیباترین چشم اندازها از طبیعت و دریا را برایتان به نمایش در می آورد. رستوران با دکوراسیونی برآمده از فرهنگ و سنت های  بلغارستان تزئین شده و حال و هوای جالبی دارد.

بهترین رستوران های وارنا

رستوران لارگو | Largo

شاید دلتان بخواهد فست فودهای تازه بخورید و یا طعم غذاهای کلاسیک اروپایی را بچشید در این صورت بدون اینکه وقت را تلف کنید به رستوران لارگو بروید. این رستوران شیک و مدرن در مرکز شهر قرار دارد و به راحتی می توانید آن را پیدا کنید. اگر نشستن در فضای باز را دوست دارید در صندلی های باغ بنشینید تا غرق در طبیعت آن شوید.

بهترین رستوران های وارنا

رستوران بلک شیپ | Black Sheep

با دیدن این رستوران یاد غذاخوری های کوچک انگلیس می افتید، رستورانی با فضای گرم و صمیمی که با انواع برگرها، استیک ها و غذاهای دریایی از شما پذیرایی می کند. خیلی ها برای تماشای بازی های ورزشی به اینجا می روند تا در کنار هم از تماشای بازی ها لذت ببرند.

بهترین رستوران های وارنا

رستوران پارمی فامیلی |  Parmy Family

اسم این رستوران زنجیره ای و محلی به خاطر غذاهای دریایی و شیرینی های خوشمزه بر سر زبان ها افتاده است. دو شعبه از این رستوران در شهر وارنا هست که به هر کدام نزدیک تر هستید می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. در منوی این رستوران غذاهایی خلاقانه را می بینید که طعم آن ها هیچ وقت از یادتان نمی رود.

بهترین رستوران های وارنا

رستوران جاسمین | Jasmin Tea House

حتما از غذاهای سالم و خوشمزه ی این رستوران خوشتان می آید اگر گیاه خوار باشید! در اینجا سبزیجات تازه و غلات محلی در ترکیب با هم خوشمزه ترین غذاها را برای گیاهخوران به وجود آورده اند. به غیر از غذا، در اینجا شانس این را دارید تا آب میوه های تازه و لیموناد زنجبیلی میل کنید. نشستن در فضای باز و خوردن غذاهای مقوی و سلامت این رستوران را به هیچ وجه از دست ندهید.

بهترین رستوران های وارنا

رستوران استاریا چینار | Staria Chinar

معنی اسم این رستوران یعنی چنار قدیمی! از آن جایی که در کنار این رستوران یک چنار قدیمی و بلند وجود دارد این اسم زیبا را برایش انتخاب کردند. یک رستوران پر مشتری و محبوب که دو شعبه در دو نقطه ی مختلف شهر دارد و تخصصش پختن غذاهای خوشمزه ی صربستانی و بلغاری است. خیلی ها دوست دارند در سفر فقط غذاهای سنتی همان ناحیه را بخورند در این صورت این رستوران حسابی شما را راضی می کند چون سرآشپزان مجرب آن غذاهای سنتی ناحیه ی بالکان را به خوشمزه ترین حالت ممکن می پزند.

بهترین رستوران های وارنا

کلمه‌های کلیدی: