بهترین مقاصد برای خانواده های ماجراجو

امروز در ایلیاگشت قصد داریم تا شما را با بهترین مقاصد برای خانواده های ماجراجو آشنا سازیم. با ما همراه باشید. آیا دوست دارید برنامه ای کاملا متفاوت برای سفر بعدی خود داشته باشید؟ با ایده هایی که به شما ارائه می دهیم، می توانید به همراه خانواده تان از شهر و دیار خود عازم جهانگردی و ماجراجویی در گوشه و کنار جهان شده و خاطرات خوبی را با یکدیگر سهیم شوید.

مالزی

خواه هدف شما دیدن سواحل زیبا باشد یا سفر به جنگل یا گشت و گذار در یک شهر دوستدار و مناسب کودکان، گشت و گذار در مالزی ایده خوبی برای معرفی جنوب شرق آسیا به فرزندان تان است. ترکیب فرهنگ ها در این کشور موجبات رضایت همه خانواده را فراهم می کند، معماری سبک دوره استعمار، مراکز خرید و غذاهای غربی و محیطی سرزنده و شلوغ و گرما و طعم های مختلف در این کشور شما را غرق در خود خواهد کرد.

ژاپن

برای عاشقان روبات ها، گیمرها و عاشقان بازی های کامپیوتری و افراد عاشق فناوری های جدید مانند نوجوانان، سفر به ژاپن یعنی تحقق یک رویا. به این سفر خود کمی تعقیب و گریز فکری نیز اضافه کرده و مانگا و انیمه را با هم کشف کنید، از بناها و عبادتگاه های باستانی دیدن کرده و زمانی که خسته شدید و همه افراد خانواده نیاز به تمدد قوا داشتند به پارک ملی ، جزایر زیبا و سواحل ژاپن بروید. این سفر می تواند حتی افرادی از اعضای خانواده را که به ماجراجویی علاقه مند نیستند را هم وسوسه کند.

بهترین مقاصد برای خانواده های ماجراجو

واشنگتن دی سی، ایالات متحده آمریکا

گشت و گذار در مشهورترین شهر جهان خود به اندازه کافی هیجان انگیز بوده و در این شهر شما می توانید از موزه جهانی جاسوسی (espionage) دیدن کرده و از  آثار تاریخی مانند یادمان آبراهام لینکلن در کنار موزه های متعدد بازدید کنید. در این شهر تفریحات مختلفی مانند رفتن با آسانسورهای ویژه به بالای برج های مشهور و قایق سواری در حوزه آبگیر رودخانه تیدال (Tidal Basin) وجود دارد.

بهترین مقاصد برای خانواده های ماجراجو

سریلانکا

سریلانکا کشوری است بین فیل ها، قطارها، بناهای باستانی، سواحل زیبا، قلعه های نظامی و پارک های طبیعی که بخشی از شبه قاره هند محسوب شده و جاذبه های فراوانی برای همه افراد خانواده فراهم می کند. از این گذشته، سریلانکا با آغوش باز از کودکان پذیرایی کرده و با کمی برنامه ریزی برای ماجراجویی می توان تجربه ای ارزشمند برای همه اعضای خانواده رقم زد.

بهترین مقاصد برای خانواده های ماجراجو

آفریقای جنوبی

دیدن حیوانات وحشی در زیستگاه های خود برای بیشتر مردم ، حد بالایی از ماجراجویی بسیار عالی محسوب می شود. پارک ملی کروگر (Kruger National Park) در آفریقای جنوبی به ویژه برای کودکان بسیار جالب است زیرا در این محل احتمال دیدن حیوانات مختلف از فاصله نسبتا نزدیک وجود داشته و شما می توانید در بخش های جنوبی این پارک تردد کنید. در این پارک همچنین لژهای ویژه اقامت خانواده ها وجود دارد که دارای استخر بوده و هر وقت که احساس کنید نیاز به خنک شدن دارید تنها باید به داخل آب شیرجه بزنید.

بهترین مقاصد برای خانواده های ماجراجو

 

 

کلمه‌های کلیدی: