شنبه بازارهای استانبول

اینکه شما برای چه کاری در استانبول هستید و آیا به دنبال شنبه بازارهای استانبول میگردید یا نه زیاد فرقی ندارد. اما مگر میشود در استانبول باشید و به دنبال خرید اجناس ترک قیمت مناسب نروید؟ پس در این گزار ما را همراهی کنید تا بهترین بازارهای محلی شهر زیبای استانبول را به شما معرفی کنیم.

شنبه بازارهای استانبول

بسته به اینکه شما کجای این شهر بزرگ اقامت دارید بازارهای محلی متعددی وجود دارد. ما در این جا قصد داریم 2 شنبه بازار مهم و بزرگ استانبول را معرفی کنیم.

شنبه بازار بشیکتاش

اگر از مردم محلی استانبول بپرسید حتما به شما میگویند که به محله بشیکتاش بروید و از این بازار هفتگی دیدن کنید. بشیکتاش در قسمت اروپایی استانبول هر هفته شنبه ها از ساعت 6 صبح تا 6 عصر محصولات درجه یک ترک را به مردم میفروشد. جالب است بدانید بساط های مردم محلی این منطقه بضورت چند طبقه می باشد. شما میتوانید مواد غذایی، لباس، زیورآلات، صنایع دستی ترکیه، وسایل زندگی و خانه و …. را از دست اول یعنی تولید کننده خریداری کنید. بهترین نکته استانبول همین جاست، اگر از گشت و گذار خسته شده اید، چندین کافه و رستوران و چایخانه برای پذیرایی از شما آماده است. 

شنبه بازارهای استانبول

آدرس شنبه بازار بشیکتاش

استانبول، محله بشیکتاش، خیابان نوژتیه

شنبه بازارهای استانبول

شنبه بازار باکیرکوی

وقتی کمی با خود فکر میکنیم و مقالات نت را در مورد استانبول میخوانیم به این نتیچه میرسیم که بهترین جای دنیا برای خرید کردم همین شهر زیباست، اگر شما شانس داشته باشید و زمان خروج و یا ورود به استانبول در روز شنبه باشد، حتما باید به شنبه بازار باکیرکوی در نزدیکی فرودگاه آتاتورک بروید. بازار مورد علاقه مردم محلی استانبول و فوق العاده متنوع و البته قیمت مناسب. این بازار جالب است زیرا هم برند های مطرح را دارد و هم برند های معمولی و ناشناخته. شما میتوانید در روز شنبه هر هفته از ساعت 9 صبح الی 7 غروب به این منطقه بیایید و با بهترین بازار محلی و سنتی استانبول روبرو شوید.

شنبه بازارهای استانبول

آدرس شنبه بازار باکیرکوی

استانبول، محله باکیرکوری، کنار ایستگاه مترو باکیرکوی

شنبه بازارهای استانبول

منبع : hometurkey

 

 

کلمه‌های کلیدی: