رستوران‌های شهر بارسلونا

اگر قصد سفر به شهر بندری و قدیمی بارسلونا در کاتالونیا را دارید، میتوان گفت که از شهرهای بسیار زیبای اسپانیا میباشد. بارسلون دارای جاذبه‌های گردشگری متعددی میباشد اعم از استادیم نیوکمپ که جزو اولین مقاصدی است که گردشگران به آنجا می‌روند. اما باید این را ذهن خود داشته باشید که میتوانید در این شهر به رستوران‌گردی بپردازید. رستوران‌های شهر بارسلونا از فضاهای قدیمی تا مدرن، میتواند برای گردشگران بسیار جذاب و دلنشین باشند. از طرفی هم غذاهای اسپانیایی را میشود امتحان کرد. با ایلیا گشت همراه باشید.

رستوران گراوین

رستوران گراوین رستورانی با غذاهای اصیل کشور ایتالیا است. ایده اصلی پشت ایجاد این مکان، تمایل صاحبان آن برای ارائه منوی غذای ایتالیایی است که اکثر مردم آن ها را ندیده اند و نچشیده اند. کارکنان و مدیران رستوران اصلاتا از ناحیه پولیای ایتالیا هستند، و به دلیل داشتن حرفه ای گری، تسلط به کار و وفاداری به ریشه های اصیل ایتالیایی خود، از مشتریان بازخورد مثبت زیادی دریافت کرده اند. غذاهایی که در گراوین می توانید سفارش دهید شامل «اورکیِته» که با صدف و گوجه فرنگی و خلال های نازک قارچ تهیه می شود، و خمیر ماهی تن با پیاز و زیره می باشد.

رستوران های بارسلونا

رستوران باناناز

این رستوران محلی عجیب و غریب و در نوع خود مفهومی خاص برای بارسلونا به همراه آورده است. فضای آرامش بخش داخل آن، مخصوصا برای فرار از فشار و اضطراب از برنامه های کاری و صرف یک ناهار یا شام سبک طراحی شده است. تراس باز آن نمای زیبایی را به سمت مرکز شهر و بازار ال بورن فراهم آورده است. دکوراسیون داخلی آن ترکیبی از معماری دوران پادشاهی، مدرن، نئون کاری هایی با طرح جنگل و درخت و صندلی هایی با طرح بامبو می باشد. غذاهای آن به صورت تلفیقی بین المللی با تاثیرپذیری از آشپزی به سبک ایتالیایی، پرویی و اسپانیایی است. غذاهای رایج آن املت کاد، تاتاکی اردک یا مئاگره سویچه است.

لا کاراسا

این رستوران کوچک محلی که از دید عموم پنهان مانده و به طرز خلاقانه ای سبک کاتالان و فرانسوی غذا را با هم دیگر آشتی داده است. در اینجا می توانید از بین انواع فوندوه ها با پنیر، شکلات، گوشت و ماهی و نیز کارپوچیو هایی با طعم های عجیب و تازه مانند گوزن، اردک و حتی گوشت کانگورو را انتخاب کنید. این رستوران که تنها برای وعده شام باز است، از داشتن چیدمان داخلی چشم گیر با میزهای تزئین دار برخوردار است.

رستوران های بارسلونا

 ناکاشیتا

در فاصله چند فرسخی از طاق پیروزی ( آرک دو تریومفه)، این رستوران غذاهای خاص و اصیل ژاپنی را به شما عرضه خواهد کرد. ناکاشیتا شما را به محیطی جذاب و دوستانه که ایده آل برای سوشی و نوشیدنی هاست، دعوت می کند. منوها با وسواس زیادی از بین غذاهای دریایی و ماهی ها انتخاب شده است. ناکاشیتا سبک خود را از مسافرخانه‌های قدیمی ژاپن الهام گرفته است و آن را با انتخاب مزه ها و طعم های جدید، به روزرسانی کرده است.

رستوران بارسلونا

رستوران سابوک

سابوک رستورانی است که ایده ویژه ای در پخت غذا دارد: آن ها از سبک طبخ دمایی تبعیت می‌کنند، و طعم غذا بر حسب چهار روش پخت و پز می تواند متفاوت باشد: خام، دمای کم، تنوری، یا سرخ شده در دمای ۲۰۰ درجه. غذاها در بشقاب های کوچک تزئین و سرو می شوند، که برای باز شدن اشتها و با هم خوردن غذا مناسب است. سابوک شما را به کشف لذت ها، طعم ها سبک ها و بوهای جدید غذا دعوت می‌کند. در یک ساختمان شیک دو طبقه، سابوک می‌تواند مکان ایده‌آل شما برای یک ناهار یا دورهمی اجتماعی باشد.

کلمه‌های کلیدی: