بازار جذاب و ارزان پراتونام بانکوک

بانکوک یا بانگکوک پایتخت کشور تایلند است.بانکوک دارای بیشترین تعداد توریست در مقایسه با شهرهای جهان است. این شهر یکی از شهرهای توریستی جهان می باشد. حتی با  سر و صدای زیاد، جمعیت بالا، جنب و جوش، هیجان، مکان‌های تاریخی و … نتوانسته بانکوک را از شهرهای مورد علاقه توریستها جدا کند. 

بازار پراتونام بانکوک از بهترین مراکز خرید و بازارهای تایلند برای خرید لباس و وسایل ارزان است. محل این بازار از مناطق خرید شلوغ بانکوک است که پر از هتل های ارزان می باشد. یکی از معروف ترین هتل های این منطقه هتل بایوک اسکای است که بلندترین هتل و ساختمان تایلند می باشد. اگر به دنبال چیزی برای خوردن و پوشیدن هستید و می خواهید در هتلی ارزان اقامت کنید همه این ها را می توانید در بازار پراتونام پیدا کنید.

بازار جذاب و ارزان پراتونام بانکوک

خرید در بازار پراتونام بانکوک

در گذشته، پراتو نام بازاری بود که فقط خرده فروشان برای خرید عمده اجناس به آن مراجعه می کردند، اما امروزه این بازار هر روز به روی گردشگران باز می شود. معمولا گردشگران برای خرید کفش، پیراهن، شلوار و جین به قیمت ارزان تر به این بازار مراجعه می کنند. بازار پراتونام بانکوک همچنین محلی است که گردشگران از سراسر جهان برای خرید فیک اجناس لوکسی مثل کیف دستی، کیف پول و ساعت مچی به اینجا می آیند. اجناس فیک برندهایی مثل گوچی، لائوس و کواچ در این بازار پیدا می شود.

بازار جذاب و ارزان پراتونام بانکوک

حتی اگر به خرید علاقه چندانی نداشته باشید باز هم بازدید از این بازار برای شما لذت بخش خواهد بود چون هندی ها و پاکستانی های زیادی در این محل هتل و رستوران دارند و محل خوبی برای گردش و کشف جنبه های دیگر شهر بانکوک می باشد. بازار پراتونام بازار فشرده و متمرکزی نیست که فقط یک بخش مرکزی داشته باشد. بازار لباس بخش بزرگی از ناحیه پراتونام را احاطه کرده است و بخش زیادی از بازار بصورت غرفه غرفه است که حتی تا کناره های خیابان هم کشیده شده است.

بازار جذاب و ارزان پراتونام بانکوک

اگر لباس دوختنی می پوشید در این بازار خیاط هایی هستند که همه نوع پارچه را دارند و می توانند برای شما لباس های محلی و راحت بدوزند. اینجا یک بازار عمده فروشی است و قیمت خرید یک جنس نسبتا ارزان است و اگر چند جنس با هم بخرید از تخفیف ویژه برخوردار می شوید.

بازار جذاب و ارزان پراتونام بانکوک

بهترین راه دسترسی به بازار پراتونام بانکوک

بازار جذاب و ارزان پراتونام بانکوک در منطقه شلوغی است و از صبح زود تا آخر شب مردم بسیاری در آن رفت و آمد می کنند و به دلیل وجود دو خیابان اصلی و مهم در این منطقه معمولا ترافیک فشرده ای در این خیابان ها ایجاد می شود که رهایی از این ترافیک مدت ها طول می کشد.

معمولا به دلیل شلوغی خیابان های اطراف بازار، تاکسی ها با قیمتی بیشتر به این منطقه می آیند، بهترین وسیله برای آمدن به این بازار تاک تاک است چون قدرت مانور دارد و می تواند خود را از ترافیک رها کند. چون گردشگر هستید باید پول کرایه بیشتری پرداخت کنید و اگر کل مسیر را با تاک تاک نروید هزینه رفت و آمد برای شما مقرون به صرفه می شود.

بازار جذاب و ارزان پراتونام بانکوک
کلمه‌های کلیدی: