بهترین مکان برای سفرهای پاییزی

گویند که پاییز پادشاه فصل هاست، جشنواره ای از رنگ و بو در تمام شهر بر پاست ، شما احساس میکنید در جشنواره و یا فستیوالی هستید. رنگ های گرم و هوای دلپذیر در پاییز شما را ترغیب به سفر می کند. اما بهترین مکان ها برای سفر های پاییزی کجاست ؟

باید در فصل پاییز مقاصدی را برای سفر انتخاب نمود که دارای بهترین و مساعدترین شرایط آب و هوایی می باشد و زیبایی خلقت در آنجا بیشتر است. در این بین خیلی از مقاصد هست که ایرانیان به دلیل مسائل ارزی و اعتبار پاسپورت امکان سفر به آنجا را ندارند.

ولی در این گزارش قصد داریم به شما مقاصدی را معرفی کنیم که راحت تر میتوان به آنجا سفر نمود.

استانبول

استانبول شهری توریستی و زیبا در کشور ترکیه که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر جهان می باشد ، برای ایرانیان ویزا نمیخواهد و به راحتی میتوان به آنجا سفر نمود . یادتان باشد در فصل پاییز هنوز هوا سرد نشده و میتوانید از هوای استانبول نهایت لذت را ببرید. حتما دوربین به همراه داشته باشید تا بتوانید از جشنواره رنگ در استانبول تصاویر زیبایی تهیه نمائید.

دبی

یکی دیگر از شهرهایی که ایرانیان میتوانند به راحتی به آنجا بروند دبی می باشد. البته دبی ویزا میخواهد ولی پروسه آن سخت نیست. دبی هم در فصل پاییز رو به خنکی می رود و شما میتوانید یک نفس راحت بدون هوای شرجی و گرمای تابستان سوزان بکشید. فروشگاههای و رستورانهای معروف در سطح شهر دبی پذیرای شما می باشند تا بتوانید خاطره خوش برای خود خانواده رقم بزنید.

هندوستان

از قدیم هم گفتند هندوستان کشور هزار رنگ می باشد ، حالا شما فرض کنید در فصل پاییز به یکی از شهرهای هند رفته اید . واقع زبان انسان از وصف این همه زیبایی ناتوان می باشد. حتما در پاییز سفری به هندوستان داشته باشید.

مالزی

مالزی کشوری لوکس و با فرهنگ در جنوب شرق آسیا میزبان مناسبی در فصل پاییز می باشد . در مالزی هم شما میتوانید فصل پاییز را سپری کنید در هوای دلچسب و پاک. مالزی یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا می باشد که نمایندگی بسیاری از برندهای مطرح جهان را در خود جای داده . پس هم میتوانید سفر کنید و هم خرید کنید.

تایلند

تایلند یکی از مقاصد نسبتا ارزان و پرطرفدار در جنوب‌شرقی آسیا است که دارای جاذبه‌های دیدنی و تفریحات بی‌شماری است. گذشت و گذار در تایلند بسیار ساده است و می‌توان پیاده به راه افتاد و از بسیاری از مکان‌ها بازدید کرد. سفر به این کشور محبوب و جذاب می‌تواند برای هرکسی خوشایند و دلپذیر باشد، زیرا برای هر ذائقه‌ای جایی برای رفتن، دیدن، تفریح کردن و ثبت کردن خاطرات دارد.

 

 

 

 

 

 

 

کلمه‌های کلیدی: