جاذبه های کشور استرالیا که حتما باید ببینید (بخش اول)

در کشور استرالیا جاذبه های بسیاری وجوددارد که مورد توجه بسیاری از گردش دوستان می باشد. این کشور همه ساله میزبان توریست های زیادی است که برای دیدن این 8 جاذبه خاص به این کشور می آیند. باغ های غرق شده، دریاچه های زنده و فسیل های مشهور جهان، از چشم انداز متنوع جنوب استرالیا می باشند که نسبتا دست نخورده باقی مانده اند و هنوز همان حس تازگی را دارند . در توصیف این جاذبه ها گردشگران می گویند که پس از دیدن واقعا حاضر به ترک این مکان نبودند. در ادامه با ایلیاگشت همراه باشید و جاذبه های کشور استرالیا را بیشتر بشناسید.

چاله عظیم آمفرستون

جاذبه های کشور استرالیا

اولین مکانی که قصد داریم به معرفی آن بپردازیم چاله ای عظیم و سرسبز به نام آمفرستون سینکهول می باشد که مردم محلی به آن باغ های غرقه می گویند. مکانی سرسبز و منحصر به فرد که بطور طبیعی ایجاد شده است. این مکان بصورت یک چالۀ عظیم با پوشش گیاهی بسیار زیاد است . جالب است بدانید در سال 1886 فردی به نام جیمز آمفرستون این حفره طبیعی را به یک مکان سرسبز تبدیل کرد، به این شکل که در آن پلکان کار گذاشت و راهرو هایی برای اینجا تعبیه نمود.

صخره های ریمارکبل

جاذبه های کشور استرالیا

دومین مکان عجیب ویکی دیگر از جاذبه های کشور استرالیا سنگهایی می باشد که به طور طبیعی در سواحل جنوبی جزیره کانگارو واقع شده اند. این ها به طور طبیعی مجسمه هایی هستند که بیش از 500 میلیون سال با باد، باران و آب دریا تشکیل شده اند. سنگ های گرانیتی که با نور خورشید به رنگ طلایی پرتغالی در می آیند. اینجا هم با مدیریت صحیح تبدیل به مکانی فوق العاده جذاب برای گردشگران شده است. مسیر چوبی تعبیه شده است تا با همگان حتی با صندلی چرخدار ، بتوانند از اینجا بازدید نمایند.

دریاچه آبیجاذبه های کشور استرالیا

یکی دیگر از جاذبه های فوق العاده جذاب در جنوب استرالیا همین دریاچه آبی می باشد که در آن یک دهانه آتشفشان خاموش و غیر فعال می باشد. رنگ آبی این دریاچه به خاطر مخزن کبالت می باشد که در ماههای سرد سال بصورت پودر به دریاچه میریزد و با اب مخلوط می شود و رنگ زیبای آبی را بوجود می آورد.

دوستان عزیز در بخش بعدی این مطلب با ما همراه باشید و دیگر جاذبه های کشور اسرالیا را که نباید از دست دهید، بشناسید.

منبع

کلمه‌های کلیدی: