کوه‌های رنگارنگ شگفت‌ انگیز چین

کوه‌های رنگارنگ شگفت‌ انگیز چین

شرح

یکی از کشورهای زیبایی که مکان های دیدنی و توریستی زیادی دارد چین است که برای دیدن مناطق دیدنی زیبای آن به ماه ها زمان نیاز است .کشورچین جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. کشور بزرگ و پهناور چین یکی از کشورهای اصلی گردشگری در جهان محسوب می شود . این کشور مملو از بناهای باستانی ، فرهنگ های متفاوت و سازه های مدرن زیبا می باشد . با این همه جاذبه های گردشگری کشور چین هر ساله میلیون ها گردشگر را به راحتی در خود میزبانی میکند. یکی از جاذبه های طبیعی این کشور کوههای رنگین کمانی آن است. اینجا یک پارک ملی طبیعی است که کوه های رنگین کمانی دارد و در شمال غربی چین با مساحت 200 مایل مربع (510 کیلومتر مربع) است.

کوه‌های رنگارنگ شگفت‌ انگیز چین

در امتداد دامنه شمالی کوه قلیان در غرب چین ، پارک ملی زمین شناسی ملی ژانگیه دانژیا در گانسو بهترین نماینده شکل زمین رنگارنگ دانژیا چین و بزرگترین چشم انداز دانژیا در منطقه خشک و دارای طیف گسترده ای از شکل های زمینی است. عایق بندی پشته های قرمز رنگ آتشین همراه با تاشو های کوهستانی رنگارنگ و شگفت انگیز ، پارک را به یک دریای بیکران آتش با امواج نورد تبدیل می کند و آن را به شهرت کوه های رنگین کمان چین و همچنین یکی از “10 شگفتی جغرافیایی برتر جهان” منتخب ملی تبدیل می کند.

ساختار زمین شناسی زانژی دانژی ژئو پارک  توسط سنگهایی که در بالای یکدیگر قرار دارند تشکیل شده است. این بدان معناست که پس از میلیاردها سال هوازدگی و فرسایش آب ، همراه با تأثیرات ناشی از ساختار ویژه زمین شناسی ، تغییرات آب و هوایی و قدرت باد ، ماسه سنگهای سرخ ، شفیرها و پایلت ها به کوههای جدا شده و صخره های شیب دار تبدیل شده اند. رنگهای روشن ماسه سنگ ها باعث می شود ژئو پارک به یک مکان توریستی جذاب برای تجربه شاهکارهای طبیعت تبدیل شود. این پارک به دو منطقه مجزا تقسیم می شود: Colorful Hills که دارای رنگ های روشن و متضاد است و Ice Valley که به دلیل اشکال عجیب و غریبش مشهور است. قرمز رنگ اصلی رنگارنگ هیلز است. در زیر نور خورشید ، تپه های به ظاهر بی پایان دریایی از آتش را تشکیل می دهند.

برخی از تپه ها دارای نوارهای سنگی در رنگ های مختلف هستند ، به نظر می رسد مانند روبان های روشن که در صحرا می تابند. نماینده ترین نقاط از این نوع ، صفحه هفت رنگ و غروب رنگارنگ است که به نظر می رسد مانند یک رنگین کمان است که از فاصله دور آویزان است. با این حال ، صحنه ها در حاشیه این منطقه کاملاً متفاوت هستند. رنگ های موجود در آن به زرد و خاکستری تبدیل می شوند و به پوسته های کریستالی در خورشید شباهت دارند. صحنه ها حتی در طلوع آفتاب و غروب آفتاب نفس گیرتر هستند. سپس چراغ و سایه های مبهوت پرتاب شده بر روی تپه ها این منطقه را با زیبایی پویا وقف می کنند. از این کوههای زیبا حتما در سفر خود به چین دیدن کنید.

 

موقعیت هتل

کشور: چین

دیدنی‌های نزدیک