خرید در استانبول

در استانبول از کجا خرید کنیم ؟

شرح

راهنمای خرید در استانبول

مسافرانی که به استانبول سفر می کنند یقینا در برنامه ی سفری خود ، خرید از مراکز خرید و معروف استانبول را قرار می دهند . در استانبول مراکز خرید و بازار های متعددی وجود دارد و همانند بهشت خرید و قیمت های مناسب است . به همین دلیل سالیانه هزاران توریست برای خرید و تفریح به این شهر توریستی سفر می کنند . شاید به این فکر کنید به دلیل استقبال بالا برای خرید از این شهر ، تمامی قیمت های فروشگاها و بازار ها بالا باشند اما هنوز هستند جاهایی که اجناس با کیفیت خوب با قیمت مناسب عرضه کنند . با ایلیا گشت همرا باشید با مراکز خرید در استانبول آشنا شوید .

مراکز خرید استانبول

اوپتیموم اوتلت

اوپتیموم اوتلت در محله ی گران قیمت استانبول ودر قسمت آسیایی در خیابان  «آتاشِهیر» (Ataşehir) قرار دارد . این مرکز خرید به دلیل وجود فروشگاهای زیاد و متنوع مورد استقبال زیادی قرار گرفته است . شما می توانید اجناس با قیمت مناسب نیز در این مرکز خرید پیدا کنید . برندهای معروفی مانند «واکو» (Vakko)، «منگو» (Mango)، «ال سی وایکیکی» (LC Waikiki)، «کوتون» (Koton)، یا «دیزل» (Diesel) در اوتلت مال خواهید دید .

اوپتیموم اوتلت

مرکز خرید اولیویوم

بزرگترین مرکز خرید در قسمت اروپایی استانبول «اولیویوم» (Olivium) در«زِیتین‌بورنو» است . بهترین برندهای دنیا در این مرکز خرید وجود دارد . وقتی شما وارد این مرکز خرید می شوید به دلیل تنوع اجناسی مانند لوازم الکترونیکی تا پوشاک بسیار شگفت زده خواهید شد . حتی برای تفریح نیز می توانید به اولیویوم سر بزنید و از سینما و یا بولینگ، دیوار سنگنوردی و رستوران های آن استفاده کنید .

اولیویوم استانبول

ایرپورت اوتلت سنتر

نزدیکی فرودگاه آتاتورک مرکز خرید ایرپورت اوتلت قرار دارد .در این مرکز خرید فروشگاه های متنوع و زیاد ، مراکز تفریحی کودکان و سینما و رستوران قرار دارد .

ایرپورت مال

استارسیتی اوتلت سنتر

یکی دیگر از فروشگاه های اوتلت ، استار سیتی می باشد که در منطقه «ینی بوسنا» قرار دارد . در این مرکز خرید محصولات و اجناس با قیمت های تخفیف خورده و برند های روز دنیا مانند دیزل، تامی و سَرار قرار دارد .

استار سیتی استانبول

بازار بشیکتاش

بازار بشیکتاش در منطقه بازار بشیکتاش است . این بازار شنبه ها برگزار می شود که به شنبه بازار معروف است . مسافران زیادی به دلیل قیمت های مناسب و فضای زیبا به این بازار جذب می شوند .

بشیکتاش

خیابان بغداد

خیابان بغداد یکی از خیابان های معروف و قدیمی استانبول است که در این خیابان کافه و رستوران و برندهای معروف دنیا قرار دارد . این خیابان در بخش آسیایی استانبول می باشد که همیشه سرزندگی و شادابی را در این خیابان حس می کنید .

خیابان بغداد استانبول

بازار بزرگ

در سال 1461یکی از معروف ترین و قدیمی ترین بازارهای استانبول به نام بازار بزرگ ساخته شد . 3000 مغازه در این بازار وجود دارد که به بزرگترین بازارهای دنیا تبدیل شده است . برای خرید سوغات استانبول به شما پیشنها می دهیم حتمابه این بازار سر بزنید تا بتوانید اجناس متنوع با قیمت های مناسب خریداری کنید .

بازار بزرگ استانبول

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط